Поліцейські Одещини привітали з Днем народження сина загиблого колеги 

Поліцейські Одещини привітали з Днем народження сина загиблого колеги 

Життя 40-річного оперативника Юрія Коваша обірвалося 31 липня унаслідок ворожого артилерійського обстрілу одного із районів Херсона, де він виконував завдання, пов’язані з протидією збройній агресії російської федерації й злочинності в умовах воєнного стану, підтриманням правопорядку. 

Сьогодні Ігорю Ковашу, сину загиблого правоохоронця,  виповнилося 17 років. З найкращими побажаннями та подарунком до іменинника завітав начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук, повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини..

Ігор закінчує навчання в одному з одеських ліцеїв і визначається з майбутньою професією. Він розумний, активний, обдарований, творчий юнак, який  полюбляє олімпіади з історії, мовно-літературні конкурси, декламування віршів, спорт.

«Він філософ, пише гарні твори. Його робота про військового, який загинув на Бахмутському напрямку, була визнана однією з кращих на шкільному конкурсі» - посміхаючись, з гордістю каже про сина мама, Марина Валеріївна.

Сам Ігор зізнався, що часто згадує батька, який 17 років віддав службі в правоохоронних органах, і пишається ним. Для нього тато  займав особливе місце і назавжди залишиться прикладом мужності, сміливості, працьовитості і честі.

«Твій батько – Герой, він до останнього подиху стояв на варті закону та порядку, і загинув у боротьбі з несправедливістю, за спокійне життя у незалежній Україні. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті. Це наша спільна непоправна втрата та спільний біль. А ти, Ігорю, гідний син свого батька і частина нашої поліцейської родини. Я вітаю тебе з Днем народження і бажаю тобі міцного здоров’я та перемоги. Успіхів у навчанні, виборі професії та подальшому житті», - сказав керівник поліції Одещини.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram