В Одесі чоловік зачинився в перукарні разом із людьми: поліція встановлює обставини

В Одесі чоловік зачинився в перукарні разом із людьми: поліція встановлює обставини

Вранці 8 липня в Хаджибейському районі Одеси стався інцидент у перукарні, куди довелося залучати поліцейських та спецпризначенців. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Нацполіцію.

Як повідомили в поліції, на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік зачинився в приміщенні перукарні разом із працівницею салону та відвідувачем. На місце події оперативно прибули екіпажі патрульної поліції, слідчо-оперативна група та бійці спецпідрозділу.

За попередньою інформацією, чоловік не висував жодних погроз людям, які перебували всередині, однак відмовлявся відчинити двері. Згодом правоохоронці відчинили приміщення. На щастя, ніхто з присутніх не постраждав, а загрози їхньому життю чи здоров'ю не було. Під час перевірки у чоловіка не виявили жодних небезпечних предметів, зокрема зброї.

Наразі його доставили до територіального підрозділу поліції для з'ясування всіх обставин події. Після цього, за інформацією правоохоронців, чоловіка, ймовірно, передадуть медикам. Поліція продовжує встановлювати всі обставини інциденту.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram