Що зірки нам пророкують: гороскоп на 24-30 квітня 2023 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп на 24-30 квітня 2023 року

Коридор затемнень, що розпочався 20 квітня, посилює вплив ретроградного Меркурія, тому багато людей відчувають занепад сил, важкість та апатію, також можливі невдачі на роботі та у взаєминах із рідними та близькими.

Протягом тижня важливо проаналізувати те, що зроблено у першій та другій декадах квітня. Можливо, будуть виявлені помилки, які зараз можна виправити без особливої шкоди, тим самим позбувшись неприємностей у майбутньому, йдеться в гороскопі ТСН.

ОВЕН

В оточенні можуть з'явитися люди з минулого, які допоможуть втілити дещо раніше задумане. Однак будьте обачнішими — ваша фантазія може перевищувати фінансові можливості. Головні зміни цього періоду – рух уперед та гарний настрій. Активізуються зв'язки з колегами з інших міст чи країн, можлива поїздка або конструктивні переговори з партнерами здалеку. Оновлення торкнеться всіх сфер вашої діяльності.

ТЕЛЕЦЬ

Розбіжності з опонентами, що мали місце в минулому, матимуть цілком переборний вигляд. Можливо, допомога прийде від впливових людей або від старих друзів та знайомих. Бізнесменам варто пам'ятати про податки та вести свою справу максимально прозоро. У найманого співробітника з'явиться реальна перспектива отримати іншу, цікавішу, роботу або зміцнити свої позиції на колишньому місці. Найкращим рішенням стануть вкладення в нерухомість на вторинному ринку.

БЛИЗНЯТА

Гарний прибуток можливий у тих, хто займається логістикою та зовнішньоекономічною діяльністю. Тиждень виявиться більш продуктивним у плані дохідності. У сімейному житті зараз буде все спокійно. Гарний час для того, щоб усіляко піклуватися одне про одного, закликаючи на допомогу мудрість та кохання. У разі проблем на роботі або зі здоров'ям ви можете сміливо розраховувати на свого партнера – він зробить вам все, що йому до снаги. Якщо ви молодята, то можлива напруженість через фінансові питання.

РАК

Складні стосунки із родичами поступово врегулюються, і цей позитивний процес надихне вас на зміцнення зв'язків. Самотні серця зможуть нарешті піти на побачення і показати себе у всій красі. Намагайтеся проявляти активність у соцмережах. Цілком можлива зустріч із давнім знайомим, яка переросте у романтичні стосунки. У цей період імунна система буде дещо ослаблена, тому якнайбільше відпочивайте і не забувайте про здорове харчування.

ЛЕВ

Допомога ближньому, добрі справи, благодійність сприяють очищенню від кармічних боргів, які переслідують представників цього знаку зодіаку. Дуже зручний час для отримання нових знань і розширення світогляду. Зірки радять віддати перевагу не модним марафонам особистісного зростання, а чомусь більш практичному та утилітарному, наприклад, курсам із дизайну інтер'єру. Але для походу до стиліста чи косметолога тиждень абсолютно не підходить.

ДІВА

Загострюється самокритичність, особливо стосовно власної зовнішності. Але в жодному разі не варто відвідувати салони краси – результат точно не потішить. Фізичних і психічних сил бракує для досягнення ефективних практичних результатів. Намагайтеся не дати уяві відвести вас у світ ілюзій. Попри весь цей хаос, в особистому житті все чудово. Люди з минулого допомагають подивитися інакше на те, що відбувається, і знайти додаткові ресурси.

ТЕРЕЗИ

Ваше невдоволення собою та результатами своєї роботи може досягти такого ступеня, що знадобиться співчуття та участь у ваших справах з боку близьких. Вчинки все більш імпульсивні та спонтанні, а бажання – егоїстичні. Пристрасть і романтика можуть вас поманити, але навряд чи взаємний порив збережеться надовго. Уникнути конфліктів буде дуже непросто протягом тижня, тому намагайтеся проводити час лише з коханими та рідними людьми, відсікаючи всі токсичні зв'язки.

СКОРПІОН

Бажань, часом зовсім нездійсненних, стає дедалі більше. Діліться своїми думками з іншими людьми, обговорюйте те, що відбувається, і ви зможете знайти можливості, знайти ключі для того, щоб розпочати новий етап у своєму житті. Енергії достатньо для активної фізичної роботи, тому бажано направити її на добрі справи. У всіх справах ви можете розраховувати на партнерів у спільній справі – їхня допомога буде дієвою, і не лише моральною, а й матеріальною.

СТРІЛЕЦЬ

Не варто дивуватися, якщо все піде навскіс: прилади будуть ламатися, документи губитися, непорозуміння зростатиме. Прояв ініціативи та активність у фінансовій сфері спричинять безліч неприємностей. Найкраще зараз відпочити, переглянути свої відносини з грошима, знайти плюси та мінуси у діловому партнерстві, щоб для себе ухвалити правильні рішення. Конкуренти сильні, тож якщо не хочете нажити собі ворогів, не афішуйте свої справи.

КОЗОРІГ

Ваша заповзятливість зростає, посилюються лідерські якості. Ви дуже сильно впливаєте на найближче оточення, можете впливати на їх мислення. До вас дослухаються, але це накладає на вас додаткову відповідальність. Часу на себе практично не вистачає, багато роботи, побутових турбот та турбот. Ваші аналітичні здібності допомагають поєднати розум та інтуїцію в єдине ціле, що сприяє прийняттю вірних рішень, що ведуть до успіху.

ВОДОЛІЙ

Величезна кількість побутових неприємностей, турботи і термінові справи, які раптом навалилися, значно зіпсують настрій. Проте поточний тиждень принесе безліч чудових емоцій і зустрічей із людьми з минулого, а також нових знайомств. І навіть якщо роман, що раптом спалахнув, буде недовговічним, він залишить тільки приємні спогади. Не шукайте недоліків у своєму партнері, не критикуйте колег і не засуджуйте оточення за повільність! Насолоджуйтесь моментом і не поспішайте!

РИБИ

Ваші прибутки будуть безпосередньо пов'язані з раніше виконаною роботою. Якщо ви відповідальні та пунктуальні – чекайте на грошові надходження. Якщо все зовсім інакше, то настав час переглянути своє ставлення до професійної сфери і навести лад у справах. Те, що відбувається цього тижня, буде важливим і наступні кілька місяців. Можливі юридичні складнощі, різні штрафи, може виникнути потреба відвідати офіційні інстанції.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram