Зір: як його зберегти та покращити

Зір: як його зберегти та покращити

 Сучасний спосіб життя, який включає тривалу роботу за комп’ютером, читання та використання мобільних пристроїв, може мати негативний вплив на зір. У даній статті ми розглянемо, яким чином стиль життя та осанка впливають на зір, як можна відновити зір за допомогою гімнастики для м'язів ока та зіниці.

 Неправильна осанка може вплинути на зір шляхом спричинення напруги в шийному відділі хребта, що може перешкоджати вільному кровотоку до голови та очей. Оптимальна осанка має бути прямою та збалансованою, що дозволить знизити напругу в шийній частині хребта та зберегти зір.

 Розминка для очей, також відома як гімнастика для очей, може допомогти покращити кровообіг та роботу м'язів ока. Це може зменшити напругу, спричинену тривалим використанням електронних пристроїв та комп’ютерів. Для виконання гімнастики для очей необхідно проводити тренування - як кругові рухи очима, рухи у різні боки, рухи голови з боку на бік, масажування зони навколо очей тощо. Також треба приділити увагу зіницям, для покращення фокусною відстані.

 Важливо розуміти, що зіниця - це лінза, яка збирає світло і передає його в мозок. Сама зіниця не має дефектів при короткозорості та далекозорості, вся проблема в м'язах, які через дисбаланс у способі життя перестали правильно фокусувати зіницю на потрібну нам відстань. І для цього нам потрібно робити вправи на зміну фокусування погляду: можна стати біля вікна та 3-5 хвилин фокусувати свій погляд по 20-30 секунд на вікні,  на будь-яких об'єктах за вікном. Таким чинов ми покращуємо кровообіг та обмін речовин в області очей, та наш зор покращується.

Навіть люди, які багато років мають короткозорість і далекозорість мають змогу покращити свій зір.

Іван Зарейчук

ЩЕ НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ:

Гіпертонія та гіпотонія

Ох, вже ці протрузії!


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram