Гороскоп на жовтень 2023 року

Гороскоп на жовтень 2023 року

 На цей місяць потрібно планувати питання, пов’язані з грошима. Всі витрачені гроші швидко повернуться. Саме час міняти роботу або діяльність, починати свою справу. Але деяким знакам астрологи рекомендують приберегти гроші до кращих часів, пише inforoom.

Читайте точний гороскоп на жовтень 2023 для всіх знаків Зодіаку від Inforoom. Поради та рекомендації астрологів жовтень.

ОВЕН

Жовтень буде вдалим місяцем для Овнів. Ви отримаєте можливість поліпшити поліпшити фінансовий стан. І жінок, і чоловіків, очікує підвищення на роботі, що призведе до збільшення доходу.

У жовтні Овнам все легко буде даватися. Не пропустіть можливість щось змінити в кращу сторону.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці, підготуйтеся до труднощів в першій половині жовтня. Можливі невеликі проблеми зі здоров’ям, які можна швидко вирішити, головне вчасно прийняти рішення.

У другій половині місяця почнуть налагоджуватися справи у всіх сферах. Конфлікти пройдуть, відносини налагодяться, гроші впадуть з неба. А до кінця місяця може з’явитися нова любов.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки, близькі вимагатимуть більше уваги до себе. Якщо ви не будете проводити з ними достатньо часу, можуть бути конфлікти, довгі, затяжні конфлікти.

Близнюки, які ще не знайшли своєї другої половинки, зустрінуть її, причому в дуже дивному місці.

РАК

Раки, будьте обережніше зі своїми бажаннями. Іноді ви робите вчинки, які ранять почуття близьких.

Дайте більше свободи своїй половинці, так як останнім часом тільки ви приймаєте рішення.

У жовтні Ракам важливо зайнятися саморозвитком. Можливо, для цього знадобиться невелика відпустка.

ЛЕВ

Леви, жовтень буде для вас найспокійнішим періодом. Не стрибайте вище голови. Перед будь-яким кроком добре думайте, чи не зашкодить він вам.

У другій половині місяця приділіть час плануванню. Ви будете багато думати про сферу діяльності, про вибір місця для життя. Можливо, прийдете до того, що захочеться переїхати.

ДІВИ

Діви, в жовтні ви будете пожинати плоди своєї праці. Якщо ви раніше добре працювали, це позитивно позначиться на фінансовому благополуччі.

У другій половині місяця перед вами відкриються великі перспективи. Гороскоп на жовтень 20232 року радить Дівам тверезо думати, перед тим, як говорити, заздалегідь оцінювати ситуацію.

ТЕРЕЗИ

Терези, в жовтні ви будете занадто вимогливі до себе і своєї другої половинки. Іноді ваші вимоги невиправдано завищені.

У цьому місяці потрібно приділяти більше уваги своїй сім’ї, рідним і близьким. Можливі невеликі конфлікти, які пройдуть, як тільки ви на перше місце поставите сім’ю, а роботу – на друге.

СКОРПІОН

Скорпіони, в жовтні в усьому вас чекає удача. Ви отримаєте вигідну пропозицію, можуть бути вигідні фінансові операції.

Ви зможете зробити покупку, на яку давно збирали гроші.

На цей місяць потрібно планувати далеку і тривалу подорож, в якій ви відновите сили і енергію, щоб рухатися далі.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці, жовтень ознаменується для вас частою зміною настрою. Вам здасться, що вас ніхто не розуміє. Але це всього лише ваші необгрунтовані домисли.

Іноді ви хочете здатися тим, ким не є. Це може негативно позначитися на роботі і стосунках. Тому варто переглянути і змінити свою поведінку, поки ще це можливо.

КОЗЕРІГ

Козероги, жовтень 2023 року буде складним у фінансовому плані. Доведеться затягнути паски. Але цікаво, що це ніяк не позначиться на відносинах. У відносинах буде панувати спокій, гармонія, душевність.

У жовтні буде час подумати і переосмислити багато вчинків. За деякі вам стане соромно.

ВОДОЛІЙ

Водолії, ваші вчинки ранять почуття ваших рідних. У жовтні настане самопізнання. Ви заглянете собі в душу і зрозумієте, що робите не так.

У жовтні покращиться ваш емоційний стан. Можлива зустріч з людиною, яка змінить ваше життя, ваші почуття, ваше розуміння прекрасного. Світ змінить свої фарби.

РИБИ

Риби, жовтень стане місяцем, в якому ви зрозумієте своє призначення в цьому світі. Вам запропонують нову посаду (можливо, в іншій компанії).

Вам зараз вкрай потрібні зміни в усіх сферах, тому нічого не бійтеся, дійте і ще раз дійте.

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram