Правила

Правила користування сайтом «Кут огляду»

 

Загальні положення

 

1. Ці правила визначають порядок та умови використання текстових та мультимедійних (фото, відео) матеріалів, розміщених на сайті «Кут огляду» (https://kutoglyady.com.ua).
2. Будь-які матеріали, розміщені на сайті є об'єктами авторського права.
3. Будь-яке використання матеріалів із сайту «Кут огляду» дозволяється без попереднього погодження за умови гіперпосилання на https://kutoglyady.com.ua у першому абзаці новини – для Інтернет-видань. Для друкованих ЗМІ копіювання, цитування можливе лише з посиланням на сайт.
4. Подальше копіювання, трансляція, відтворення та/або розповсюдження матеріалів сайту фізичними особами за допомогою функції репост у соціальні мережі.
5. Використання матеріалів сайту, опублікованих з посиланням на інші ЗМІ, можливе лише з посиланням на ці ЗМІ.
6. При частковому копіюванні, трансляції, відтворенні та/або розповсюдженні матеріалів сайту «Кут огляду» не несе відповідальності за спотворення змісту матеріалу.
7. Сайт «Кут огляду» відповідає за достовірність інформації, опублікованої на сайті https://kutoglyady.com.ua. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, опубліковану в інших ЗМІ з посиланням на сайт «Кут огляду», якщо матеріали не були опубліковані на сайті https://kutoglyady.com.ua.

 

Коментування

 

Скарги на видалення коментарів редакцією «Кут огляду» не розглядаються.


Взаємодія із редакцією

1. «Кут огляду» працює відповідно до своїх власних цілей та завдань, а також внутрішнім розпорядком.
2. Редакція сайту «Кут огляду» працює виключно відповідно до закону України "Про інформацію".
3. Якщо ви помітили неточність, помилку у матеріалі, повідомте про це на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
4. Редакція сайту «Кут огляду» залишає за собою право змінювати ці правила в односторонньому порядку.