Гороскоп на тиждень 23–29 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 23–29 жовтня для всіх знаків зодіаку

Тельцям зірки обіцяють гармонійний тиждень, Скорпіонам радять зосередитися на реорганізації побуту, а ось Ракам пророкують проблеми в особистому житті, пише "Слобідський край".  

ОВЕН

Тиждень отримання внутрiшньої волi, перетворення жiночої енергiї. Вiрогiднi приємна звiстка, романтичний вчинок, пiдтримка людей, вiд яких Овни не чекали розумiння. Посилюється життєвий потенцiал Овнiв, їхня особиста чарiвнiсть, магнетизм, уява. Багато хто з них буде багатий на вигадки в органiзацiї свят.

 Сприятливi днi – 23, 29; несприятливi – 25.

 ТЕЛЕЦЬ

 Цей тиждень вiдпочинку i розслаблення буде вiдмiчений гармонiєю, отриманням космiчної енергiї, справедливiстю. Тельцi будуть здатнi налагодити стосунки зi своїми близькими, вибачитися за завданi неприємностi. Цілком можливий фiнансовий успiх, пов’язаний з виграшем або вдалою покупкою. Але в другiй половинi тижня Тельцi можуть втратити все придбане. Емоцiйна i фiнансова нестабiльнiсть може остаточно вивести їх із себе.

 Сприятливi днi – 26; несприятливi – 28.

 БЛИЗНЮКИ

 Iснує вiрогiднiсть стану апатiї i байдужостi до того, що вiдбувається. Ця апатiя буде легко переходити в дратiвливiсть i породжувати бажання дивувати публiку. Можливо, в голову Близнюкам прийде iдея змiнити iмiдж, манеру поведiнки i ставлення до деяких людей. Можливо, що творча уява i прагнення до новизни примусять Близнюкiв зайнятися довгостроковими планами або змiнити сферу дiяльностi.

Сприятливi днi – 28, 29; несприятливi – 23.

 РАК

 Цей тиждень пов’язаний з проблемами в особистому життi. Також можливе погiршення вiдносин з оточуючими. Швидше за все, Ракiв просто в черговий раз не зрозумiють i заженуть у жорсткi рамки. Їм буде нелегко в колi власної сiм’ї. Критичний i пiдозрiлий погляд на оточуючий свiт може зробити їх непривабливими в очах усiх людей без винятку.

 Сприятливi днi – 29; несприятливi – 28.

 ЛЕВ

 Цілком можливі повороти долi, якi примусять Левiв проявити максимальну активнiсть i швидкiсть реакцiї на змiну ситуацiї. Виконання намiчених планiв швидше за все не принесе бажаних результатiв. Тиждень пов’язаний з аскезою i помiрнiстю. Обставини примусять вас долати зарозумiлiсть, гординю, буркотливiсть. Протипоказанi екстрасенсорне лiкування i заняття магiєю.

Сприятливi днi – 24; несприятливi – 28.

ДIВА 

 Несприятливий тиждень, пов’язаний з нездiйсненими очiкуваннями, марними надiями, непоряднiстю в партнерських вiдносинах. Стороннiй вплив може згубно вiдобразитися на вашому життi. Будь-яке рiшення може мати найнесподiванiшi наслiдки. Тиждень сприятливий для змiцнення власних позицiй. Вашi чутливiсть i вразливiсть, прихованi пiд маскою зовнiшньої холодностi, можуть зашкодити досягненню мети.

 Сприятливi днi – 25, 27; несприятливi – 23.

 ТЕРЕЗИ

Тиждень має подвiйну характеристику. Вiрогiднi поїздки, новi знайомства або зустрiчi зi старими друзями. Проте все це вимагатиме витрати значних коштiв. Сприятливий тиждень для вирiшення конфлiктних ситуацiй з близькими людьми. Можливо, за випадковим збiгом обставин ви опинитеся пiд чиїмсь впливом.

 Сприятливi днi – 24; несприятливi – 28.

 СКОРПIОН

 Цей тиждень сприятливий для реорганiзацiї побуту, великих покупок, обмiну. Вiрогiдна пiдтримка зi сторони – близькi вам люди можуть узяти частину фiнансових проблем на себе. Трапиться щось, що сприятливо вплине на справи i матерiальне становище Скорпiонiв. Цей тиждень сприятливий для громадських справ i доручень, звернення у вищi iнстанцiї, судових розглядiв. Можливо, що цiкавi пропозицiї принесуть вам вигоду i моральне задоволення. Порiвняно з представниками iнших знакiв зодiаку Скорпiони будуть найпоряднiшими спiвробiтниками.

 Сприятливi днi – 29; несприятливi – 25.

 СТРIЛЕЦЬ

 Імовiрно, проблеми i помилки у професiйній дiяльностi примусять вас зануритися в неї з головою. Небезпечнi груповi заняття, фiзичнi навантаження. Украй несприятливий тиждень, який пройде пiд знаком духовних метань, спокус плотi, iлюзорних надiй. Вiрогiднi непорозумiння або сварки з оточуючими вас людьми. Втiм, шляхетнiсть Стрiльцiв допоможе їм знайти шляхи до примирення. В особистому життi цілком можливi розчарування.

 Сприятливi днi – 27; несприятливi – 23.

 КОЗЕРIГ

 Тиждень припускає захист переконань, пiдступи недоброзичливцiв, лестощi, пiдкуп. Козероги можуть опинитися в двозначнiй ситуацiї. Тиждень встановлення закономiрностей, причинно-наслiдкових зв’язкiв, протистояння двох космiчних початкiв. Можливо, вiдбудеться якась значна подiя в життi немолодих Козерогiв, яка пов’язана з минулим.

 Сприятливi днi – 29; несприятливi – 25.

 ВОДОЛIЙ

 Сприятливий тиждень для немолодих Водолiїв. Багато хто з них буде сповнений сил i енергiї. Вiрогiднi приємне спiлкування, отримання джерел заробiтку. Таємний ворог спробує пiдставити вам пiднiжку, але в результатi сам опинеться в невигiдному свiтлi. Бiди повиннi обiйти Водолiїв стороною. Сприятливi великi змiни побуту – ремонт, покупка меблiв. Самотнiх Водолiїв чекають багатообiцяючi зустрiчi, цiкавi, але нетривалi знайомства.

 Сприятливi днi – 26, 28; несприятливi – 23.

 РИБИ

 Цей тиждень характеризується контактами i придбаннями. Iдеї i фантазiї, якi прийдуть Рибам у голову, можуть утiлитися в життя i принести їм моральне i матерiальне задоволення. Ймовiрно, що Риб-чоловiкiв чекає романтична зустрiч. Можливий успiх у всiх починаннях. Тиждень сприятливий для укладення угод, переговорiв. Почуття i емоцiйне життя багатьох Риб стануть багатшими, а думки конкретнiшими. Ймовiрне отримання звiстки, яка пiднiме вам настрiй.

 Сприятливi днi – 29; несприятливi – 28.

 


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram