ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ: 10-16 КВІТНЯ

ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ: 10-16 КВІТНЯ

Планетарні впливи протягом тижня сприяють матеріальним справам, взаєминам, особливо якщо вони потребують перетворень з метою покращення. Гарний час для роботи з інформацією, проведення та відвідування навчальних заходів, колективної роботи, поїздок та подорожей, йдеться в гороскопі ТСН.

 

ОВЕН

Період щирих розмов та несподіваних знайомств. Можна трохи розслабитися і перемкнути свою увагу на розваги та трохи уникнути рутини. У досягненні своїх цілей ви просто нестримні. А цілей більш ніж достатньо, і всі вони реалізуються! Ваша чарівність приверне чимало зацікавлених осіб протилежної статі. Але чи приймати пропозицію – вирішувати лише вам! Важливі зміни, які ви недавно сподівалися, можуть стартувати саме зараз.

ТЕЛЕЦЬ

Чудовий шанс розпочати нове життя, тобто. вийти з кругообігу проблем. Можливо, варто подумати про те, щоб змінити напрямок професійної діяльності. Знайти нові джерела заробітку. Нехай результат не буде негайним – головне розпочати. У всіх справах цього тижня ви можете розраховувати на партнерів – їхня допомога буде дієвою, і не лише моральною, а й матеріальною. Це допоможе завоювати нові перспективи та позбавить багатьох проблем.

БЛИЗНЯТА

Бізнесмени, які мають давні юридичні проблеми, окреслять шляхи їхнього щасливого вирішення. Незначні тертя ще вірогідні в період від 14 до 16 квітня, але вони не позначаться на загальному перебігу справ. У будь-якому разі ваш вплив зараз значний і можливостей розгорнути події у потрібний вам бік у вас чимало. Службовець зможе покращити стосунки як з колегами, так і з начальством. Крім того, він матиме непоганий шанс знайти гідне застосування своїм талантам.

РАК

Ваші доходи безпосередньо пов'язані з досягнутим результатом. Доведеться серйозно попрацювати, щоб отримати пристойний прибуток. Витрат трохи, всі вони цілком передбачувані і розумні. Тиждень принесе безліч чудових емоцій та зустрічей. І навіть якщо роман, що зав'язався, буде недовговічним, він залишить тільки приємні спогади. Не шукайте недоліків у своєму партнері, будьте вдячні своїй половинці за терпіння. Відпустіть ситуацію та насолоджуйтесь тим, що маєте.

ЛЕВ

Закохані, що розсварилися, зможуть порозумітися і пробачити один одному зроблені помилки. Взаємини з близькими родичами значно покращаться завдяки вашим зусиллям та збігу різних обставин: ця сфера вашого життя стає спокійнішою. Прекрасний час, щоб приділити увагу оздоровленню. У цьому допоможе подорож до моря або плавання в басейні. Для жінок, які планують вагітність, настає сприятливий час для зачаття.

ДІВА

Тиждень принесе приплив свіжої енергії, що дозволить вам досягти успіху у всіх поставлених завданнях. Зараз якщо і не все, то багато що у вас під контролем! Це перші кроки до нового яскравого життя. Вам доведеться ухвалити рішення, які будуть мати важливі та позитивні наслідки. Ви врахуєте всі недоліки та помилки попереднього періоду і можете зробити правильний вибір. Підприємці будуть близькими до вирішення питань, пов'язаних із суперечливою власністю. Можливо, вашим помічником у вирішенні завдання стануть гроші.

ТЕРЕЗИ

Час компромісів, компенсацій, а також віддачі та отримання різного роду боргів. У будь-якому разі справа набуває позитивного оберту, а складні партнерські взаємини схиляються до миру. Вам доведеться зіткнутися з конкуренцією у робочому колективі – не панікуйте, сміливо відстоюйте свої інтереси. Щодо фінансів тиждень більш ніж вдалий. Багато хто отримає прибуток від вдалих операцій із нерухомістю, чи це купівля, чи продаж або здавання в оренду.

СКОРПІОН

Сімейні бурі залишаються позаду – ви зможете частково вирішити найважливіші питання, пов'язані із загальним майном та житлом. Взаємини з дітьми помітно покращаться, можлива зустріч із дорогими та близькими людьми, які проживають в інших містах чи країнах. Зараз не варто кидатися в нові відносини, придивіться до свого оточення – серед знайомих є людина, яка має до вас найніжніші почуття. Захисні сили організму досить сильні, але не забувайте про плановий огляд стоматолога.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо ви з кимось посварились, зробіть крок назустріч, дайте шанс і придивіться, ви знайдете багато нових для якостей, які ви раніше не помічали. Багато хто з тих пар, хто розлучився з дурості, зможе знайти сили для примирення. У цей період на вас чекає безліч змін у роботі та особистому житті. Не сидіть, склавши руки – проявляйте ініціативу, рухайтеся вперед. Зірки обов'язково вас підтримають у всьому! Можлива поїздка, яка складеться дуже вдало та дозволить просунути нові проєкти.

КОЗОРІГ

Перешкод немає, вас підтримують, ви затребувані. Головним завданням та справжнім успіхом цього періоду стане розвиток зв'язків із колегами з інших міст і навіть країн. Ймовірна поява нових друзів, однодумців та впливових покровителів серед колег. Завдяки протекції ви зможете реалізувати свої далекосяжні плани і навіть подумати про переїзд або про відкриття бізнесу. На найбільші професійні перемоги можна розраховувати в період від 10 до 13 квітня.

ВОДОЛІЙ

Можливі інтенсивні переговори з бізнес-партнерами, які складуться успішно. Пам'ятайте про те, що зараз за найважливіші справи та проєкти краще братися разом із однодумцями, а не самотужки. Колективні зусилля зараз краще індивідуальних. Зосередженість на дітях допоможе відволіктися від проблем у шлюбі. Фінансові позиції значно покращаться. І навіть можливі несподівані подарунки долі. Це може бути несподіваний подарунок, премія чи спадщина.

РИБИ

Ви сповнені сил, енергії, і жодні захворювання вам не загрожують. Грошей стає більше, але й робочих обов'язків додається. Можливе невелике кар'єрне зростання. В особистому житті багато невизначеності через суперечки, що почастішали, і нерозуміння. Розбіжностей поменшає, якщо ви знайдете спільну справу зі своїм партнером, вирушите в подорож або заплануєте в будинку переставляння. Самотнім варто подивитися навколо – безперечно поряд є людина, яка дуже дорожить вами.

 


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram