Про добро, вдячність й визнання: медики Тарутине подякували голові БФ «Шляхетна справа» Сергію Шутову за постійну підтримку

Про добро, вдячність й визнання: медики Тарутине подякували голові БФ «Шляхетна справа» Сергію Шутову за постійну підтримку

 Вчора в Тарутинську центральну лікарню приїхав голова БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов, який разом з волонтерами привіз гуманітарну допомогу для медзакладу – корисні та незамінні у буденній праці медиків речі.

Благодійник впродовж тривалого часу допомагає лікарні Тарутине, підтримуючи колектив у головному завданні - берегти найцінніше – здоров'я й життя.

На знак подяки за постійну й вагому підтримку колектив Тарутинської ЦРЛ своєю чергою нагородив Сергія Шутова Подякою.

«Сергій Шутов посприяв, аби в Тарутине вдалося зберегти цілісність лікарні, подолати виклики сьогодення. Окрім того, очільник БФ «Шляхетна справа» продовжує жити цілями та успіхами лікарні, опікуватися долею медзакладу та колективу, постійно надаючи допомогу.

Від імені всього нашого колективу КНП «Тарутинська ЦРЛ» т.в.о. генерального директора медзакладу Газибар Георгій Петрович нагородив Сергія Шутова Подякою!

Сергію Ігоровичу, медики Тарутинщини щиро вдячні вам за потужну підтримку, за ваше щире, чуйне серце! Дякуємо вам за допомогу, за те, що не стоїте осторонь проблем нашої лікарні!», - йдеться в повідомленні на сторінці медзакладу.

Варто зауважити, що сам очільник Фонду  наголосив, що визнання й подяки – це не головне, але такі знаки уваги надихають, дають впевненість у тому, що допомога дійсно потрібна й важлива:

«Звичайно, моя команда приємно здивована. Отримати Подяку з рук тих, кому ми самі маємо бути вдячні – велика честь. І вкотре розумію, що все робимо правильно, що зусилля, направлені на допомогу Тарутинщині, - недаремні. Дякую ще раз! Ви надихаєте й додаєте сил робити добрі, шляхетні справи для Одещини!» - наголосив Сергій Шутов.

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ:


«Шляхетна справа»: в Тарутине для дітей захисників України влаштували велике свято з подарунками


 

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram