Кілія і Тарутине, об’єднавши зусилля, допомагають виборювати Захисникам Перемогу

Кілія і Тарутине, об’єднавши зусилля,  допомагають виборювати Захисникам Перемогу

Фото: Ігор Коєв

Місто Кілія і селище Тарутине, що на Одещині, об’єднавши зусилля, допомагають військовим на спільному шляху до Перемоги. Неймовірно, але віддалені один від одного населені пункти скоординували зусилля завдяки оголошенню у соціальній мережі Фейсбук. Про це повідомляє «Кут Огляду».

Нещодавно «Кут Огляду» писав, що волонтери Волонтерського центру «Захистимо разом» оголосили збір вже не працюючих бойлерів, з яких майстри в Кілії будуть виготовляти буржуйки на фронт Захисникам. Після публікації оголошення в нашій групі у фейсбук, в коментарях відгукнувся майстер з селища Тарутине Ігор Коєв, і зазначив, що вже другий рік виготовляє такі пічки і запропонував допомогу у перейнятті досвіду.

«На превеликий жаль, але такі пічки ми вже виготовляємо другий рік.  Нарікань від наших захисників на них немає. Якщо маєте бажання, можете перейняти досвід. Із задоволенням поділюся з вами моментами в особливості конструкції. Якщо необхідні димарні труби та коліна (виготовляємо власноруч), звертайтеся, за можливості будемо допомогати! Всім миру та добра!», - зазначив майстер.

Голова волонтерської організації Тетяна Гавриленко зв’язалась із майстром і, днями, всі зібрані кілійцями бойлери, передали у Тарутине.

«Друзі, майстер з Тарутине Ігор Коєв  вже майже два роки професійно роблять з баків від бойлерів буржуйки для захисників. Та безкоштовно надсилають за потребою.

Тож зібрані бойлери ми передали Ігорю. Окрема подяка Олексію Федченко і його другу, за допомогу в вирішенні логістичних питань. Хлопці всі бойлери, а це понад 15, перевезли з Кілії до Тарутіне безкоштовно», - повідомила Тетяна.

Окрім цього, волонтер зазначила, що майстри в Кілії поки мають матеріали з чого працювати. Але, якщо буде потреба, збір оголосять знову.

 «Просимо не викидати баки від зламаних бойлерів, а притримати.

Війна триває, ми українці сильні, й від безвіхідних ситуацій, знаходимо вихід, переробимо з непотребу на потрібне.

Просимо не викидати», - закликала волонтер.

 На жаль, війна прийшла в нашу країну і наші домівки, але, об’єднавши зусилля, допомагаючи військовим, ми зможемо здолати ворога, щоб почути довгоочікуване ПЕРЕМОГА!

Юлія Єрська

 

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram