Пишаємося воїном-земляком! Уродженця Кілії нагородили нагрудним знаком «Золотий Хрест»

Пишаємося воїном-земляком! Уродженця Кілії нагородили нагрудним знаком «Золотий Хрест»

Військового Юрія Пишненко, уродженця міста Кілія Одеської області, нагороджено нагрудним знаком «Золотий хрест» головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Про це «Кут огляду» повідомив знайомий військового Сергій Шутенко.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України №54, від 09.01.2024 року, за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, був нещодавно нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест» наш земляк - Юрій Пишненко.

«Я підтримую зв'язок з земляком-бійцем, який на фронті. Він сам з Кілії, але давно вже мешкає в Києві. Ми зустрічалися іноді в Києві з ним. А з його татом я був однокашником. Знайомий мені з дитинства цей хлопець. На днях він зі мною поділився своєю новиною: його Залужний нагородив "Золотим Хрестом". В Кілії цього хлопця знають і пам'ятають. Тож пишаємося нашим воїном-земляком!», - зазначив Сергій Шутенко.

Вітаємо нашого земляка із почесною відзнакою і бажаємо Божого захисту і скорішого повернення додому з Перемогою! Нехай синьо-жовті кольори замайорять по всій звільненій від ворога Україні.

Героям Слава!

Юлія Єрська

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram