Наші – найкращі! За визначні вчинки на полі бою, двох військовослужбовців з Кілії нагороджено високою відзнакою Залужного

Наші – найкращі! За визначні вчинки на полі бою, двох військовослужбовців з Кілії нагороджено високою відзнакою Залужного

Дмитро Іванов і Максим Погореленко – військовослужбовці з міста Кілія, нагороджені високою відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Про це із посиланням на дружину Максима – Ірину Погореленко повідомляє «Кут Огляду».

Двоє друзів – Максим і Дмитро стали на захист Батьківщини одразу на початку повномасштабного вторгнення. За майже два роки війни, військові захищають країну на найгарячіших напрямках фронту, і, навіть після поранень, повернулись на передові позиції.

Указами Головнокомандувача збройних Сил України Валерія Залужного, 11 грудня 2023 року воїнів було відзначено високою відзнакою – «Золотий хрест».

«Днями, хлопці отримали нагрудні знаки. І, хто б що не казав, неймовірно пишаюсь коханим і його побратимами!» - зазначила дружина Максима Погореленко.

Як додала Ірина, нагородою удостоїли їх зокрема за зачистку позицій противника біля Кліщіївки, керування групами під час заходів та виходів з позицій, штурм та оборону позицій, евакуацію поранених з поля бою та порятунок їхніх життів.

«Фото це зроблене якраз на позиціях біля Кліщіїівки», - додала Ірина.

Нагадаємо, що військові, разом з побратимами з Кілії Іллею Маруліним і Олександром Кудлюком вже удостоєні Орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Слава нашим Найкращим! Пишаємось!

Бажаємо міцного здоров’я, Божої опіки і скорішого повернення додому з Перемогою!

Юлія Єрська

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram