Самовільне захоплення землі на Ізмаїльщині: справу скеровано до суду

Самовільне захоплення землі на Ізмаїльщині: справу скеровано до суду

 На земельній ділянці площею майже три гектари чоловік вирішив незаконно зайнятися сільськогосподарською діяльністю. Його протиправні дії припинили поліцейські. Правопорушнику загрожує покарання від обмеження до позбавлення волі.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Правоохоронці встановили, що у грудні минулого року чоловіку приглянулась земельна ділянка, розташована у водоохоронній зоні біля озера Катлабух, яка належить Суворовській територіальній громаді. Зловмисник без будь-яких дозвільних документів на землю вирішив обробити та засадити її. Найняв працівника на тракторі, який розорав територію, вказану роботодавцем.

Протиправні дії виявили та задокументували працівники Ізмаїльського районного відділу поліції.

«Під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури ми провели розслідування і, зібравши достатньо доказів, висунули фігуранту обвинувачення у самовільному зайнятті земельної ділянки в охоронній зоні за частиною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачене покарання обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років. Обвинувальний акт ми вже скерували до суду», -

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram