Енергетики відновлюють роботу зі зняття показів електролічильників

Енергетики відновлюють роботу зі зняття показів електролічильників
Фахівці ДТЕК Одеські електромережі відновлюють роботу щодо фіксації показів електролічильників у мешканців. Контрольні дані лічильника допомагають у коректному нарахуванні спожитої електроенергії, щоб клієнти отримували точні рахунки від постачальників. Роботи розпочнуться з 18 квітня.
Війна в Україні змусила багатьох жителів області залишити свої будинки, і вони не можуть передати фактичні покази лічильників. Через це ми проводимо розрахунок середніх показів згідно із щомісячним споживанням, що не завжди коректно.
Знявши контрольні покази, ми зможемо перевірити точність роботи приладів обліку та звірити показники для коректного нарахування спожитої енергії.
☝️ Безпосередньо в будинки та квартири контролери не заходитимуть. Роботи виконуватимуться виключно з лічильниками, розташованими у міжповерхових щитових, щитових на сходових клітках та опорах ліній електропередачі (для приватного сектора). Без дзвінків у квартири та будинки.
❗️ Як зрозуміти, що це працівник компанії?
📍 Фахівці здійснюють зняття контрольних показів лічильника виключно за наявності посвідчення працівника компанії. На першу вимогу він має пред'явити його клієнту.
📍 Техніки будуть одягнені у спецодяг із нанесеними логотипами ДТЕК.
📍 Фахівці оглядають лише лічильник, не пропонують жодних інших послуг та не приймають плату від клієнтів.
📍 Під час робіт працівник може заносити дані у смартфон або паперовий носій.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram