ДТЕК Одеські електромережі частково відновлює роботу центрів обслуговування клієнтів в Одесі та області

ДТЕК Одеські електромережі частково відновлює роботу центрів обслуговування клієнтів в Одесі та області

З 20 квітня частково відновлюють свою роботу центри обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Одеські електромережі. Свої двері відчинили офіси в Одесі, Ізмаїлі, Білгород-Дністровському, Подільську. ДТЕК дбає про своїх клієнтів та робить все можливе, для того аби вони отримували необхідні сервіси в умовах воєнного стану.

 

Держава поступово відбудовує все зруйноване окупантами, щоб якомога скоріше повернути країну до нормального життя. ДТЕК Одеські електромережі також робить свій внесок, щоб жителі Одеси та області якомога скоріше мали змогу повернутися до звичного життя і отримували послуги з розподілу електроенергії у зручному для себе форматі. Задля цього в компанії продовжують функціонувати доступні дистанційні канали обслуговування. А для тих клієнтів, у кого виникли труднощі з використанням дистанційних сервісів, або виникли питання, які потребують термінового вирішення, оператор системи розподілу частково відновив роботу центрів обслуговування клієнтів.

 

«У оператора системи розподілу ДТЕК Одеські електромережі функціонують зручні дистанційні сервіси для клієнтів. Вони дозволяють вирішувати більшість питань з розподілу електричної енергії та замовляти послуги без візитів до офісів. Для клієнтів, які мають необхідність особисто завітати в ЦОК для вирішення питань на кшталт: відновлення втрачених документів на послуги з розподілу електроенергії, укладання чи переукладання договору на розподіл електроенергії тощо. Ми відкрили чотири центри обслуговування в Одесі та області, що були зачинені від початку війни. Будь ласка, приходьте, ми відкриті і чекаємо на вас», – зазначили в компанії.

 

В центрах обслуговування клієнти зможуть залишити заявки та отримати послуги щодо внесення змін в діючі договори, по роботі та ремонту приладів обліку, відкоригувати показники та передати звіти за об’єми споживання електроенергії, тощо.

 

Співробітники центрів обслуговування ДТЕК Одеські електромережі проінструктовані про правила поведінки при надзвичайних ситуаціях. Також, в кроковій доступності від ЦОКів є найближчі укриття та бомбосховища, якими можна скористатися у випадку оголошення повітряної тривоги. Адреси сховищ вказані в оголошеннях ЦОК.

 

Центри обслуговування відкрито за адресами: в місті Одеса по вулиці Краснова, 2А, в місті Ізмаїл по вулиці Семінарська, 29, в місті Білгород-Дністровський по вулиці Маяковського, 42, в місті Подільськ по вулиці Енергетиків, 12б. Офіси тимчасово працюватимуть з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.  

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram