Вже в цю суботу в Кілії запрацює Центр видачі онлайн-замовлень інтернет-магазину «Епіцентр-К»

Вже в цю суботу в Кілії запрацює Центр видачі онлайн-замовлень інтернет-магазину «Епіцентр-К»

Вже у цю суботу, 6 квітня, в Кілії почне працювати Центр видачі онлайн-замовлень товарів від інтернет-магазину «Епіцентр-К». «Кут Огляду» вдалось поспілкуватись з працівниками магазину і дізнатись деталі відкриття і роботи Центру видачі замовлень в найдавнішому місті України.

Як зазначають представники компанії, вже у цю суботу, 6 квітня, о 9 годині ранку планується відкриття магазину. Наразі завершуються роботи з облаштування полиць товарами, які покупці зможуть придбати, завітавши у магазин. З них: товари для дому, декор, посуда, автотовари, інструменти, продукти дитячого харчування і товари для саду та огороду.

Розташований магазин на центральній вулиці міста – Миру 68б (будівля «Укртелекому).

Магазин працюватиме за наступним графіком:

З пн-птн - з 9.00-20.00 

Сб - з 9.00-19.00

НД - з 10-18.00

Нагадаємо, раніше «Кут Огляду» вже розповідав про переваги розміщення Центру видачі замовлень для жителів Кілії.

«Всі знають про великий асортимент товарів ТМ «Епіцентр», та не у всіх є можливість їхати у велике місто за будівельними матеріалами, або іншими товарами. Тож тепер жителі Кілії зможуть оформити замовлення на сайті сайті epicentrk.ua, та отримати його безкоштовно у Центрі видачі замовлень. При цьому, ви не сплачуєте доставку та маєте змогу оглянути товар і розрахуватись за нього у Центрі видачі замовлень, або повернути, якщо він вам не підійшов. Можливість оформити замовлення і отримати консультації буде і в самому Центрі», - зазначили в коментарі журналістам прес-служба компанії.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram