ВЧАСНО ТА ПРОФЕСІЙНО: АРЦИЗЬКА СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗМОТИВУВАЛА РОДИНУ ЗМІНИТИСЯ НА КРАЩЕ

ВЧАСНО ТА ПРОФЕСІЙНО: АРЦИЗЬКА СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗМОТИВУВАЛА РОДИНУ ЗМІНИТИСЯ НА КРАЩЕ

Служба у справах дітей Арцизької міської ради вчасно і професійно допомогла одній родині, яка була на межі втрати чи відмови від дитини.

Вчасно втрутившись у справу, представники правоохоронних органів, спеціалісти Служби у справах дітей та сімейної медицини провели з батьками необхідну корекційну роботу, і результат не забарився, - повідомляється на сайті міськради.

Батьки навели лад у будинку, випрасували одяг, підготували запас продуктів та охоче прийняли допомогу та рекомендації спеціалістів.

Надалі родина перебуватиме під пильним наглядом фахівців Служби у справах дітей Арцизької міської ради та Центру надання соціальних послуг.

«Як виявилося, за одну ніч можна багато зробити, якщо є бажання, – розповідає начальник Служби у справах дітей Арцизької міської ради Олена Чебан. - Вчасне втручання представників відповідних структур дозволило зберегти родину та дало змогу батькам "зупинитись на краю прірви"».

Вкторе працівники Служби, правоохоронних органів, медики своєю спільною роботою довели, що кожній родині необхідно дати шанс на збереження, а вчасно надана допомога рятує дитину від інтернатів, адже малі хлопці та дівчата потребують уваги та батьківської турботи перш за все! Вчасне втручання заради інтересів дітей та подальший супровід цієї родини, будемо вірити, стане реальним прикладом того, що люди здатні змінуватися на краще, якщо вони не наодинці зі своїми проблемами!


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram