Чудові новини від Арцизького ДРАЦСу

Чудові новини від Арцизького ДРАЦСу

1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти - це наше майбутнє, і привітати юний цвіт нації зі святом! Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи.

  Від початку року в Арцизькому відділі державної реєстрації актів цивільного стану 111 немовлят отримали свідоцтва про  народження, з них 57 хлопчиків та 54 дівчаток.  В поточному році три родини отримали одразу 2 свідоцтва про народження, відділом проведено державну реєстрацію народження двійнят, яких батьки назвали Марія та Петро, Кирило та Микита та мешкають в Арцизькій громаді. Костянтин та Юрій - маленькі мешканці Павлівської громади.

Частіше батьки обирають для немовлят традиційні імена, інколи трапляються і рідковживані: Александріна, Емілія, Адель, Мілана, Злата, Марта, Аглая, Аміна,  Ян, Давід, Марк.

З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини нашим відділом поновлено надання комплексної послуги "е-Малятко". Щоб отримати комплексну послугу " е-Малятко" потрібно паспорти батьків, документ, виданий закладом охорони здоров'я, під час заповнення заяви також знадобляться номер платників податків обох батьків, УНЗР одного з батьків (для отримання УНЗР дитини), інформація про дату, місце та відділ, яким зареєстровано шлюб. 

Нехай кожна дитина буде щасливою!

Ольга Безпалова, очільниця Арцизького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Болградському районі  

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram