Депутати Арцизької міськради затвердили важливе звернення до мешканців громади

Депутати Арцизької міськради затвердили важливе звернення до мешканців громади

Сьогодні депутати Арцизької міської ради зібрались на чергове пленарне засідання. До порядку денного за пропозицією Оксани Чернишової (партія «Слуга народу») було внесено питання, яке напередодні було провалене Болградською районною радою – затвердити текст офіційного звернення депутатів місцевої ради до мешканців територіальних громад сіл, селищ, міст області, сільських, селищних, міських голів територіальних громад району щодо недопущення поширення дезінформації, гібридної провокації та розхитування політичної ситуації всередині країни.

Оксана Чернишова, з огляду на ситуацію в Україні, розповсюдження фейків та підбурювання українців, внесла актуальне наразі питання на розгляд колег-депутатів на початку сесії. У своїй промові вона зазначила, що місцевій владі необхідно згуртуватися саме зараз й заявити про свою тверду й чітку позицію.

Депутати майже одноголосно підтримали колежанку й затвердили текст звернення.

Серед головних тез тексту, який Оксана Чернишова зачитала під час сесії Арцизької міської ради:

Зараз на кордонах України склалася дуже напружена ситуація. Тому нам надзвичайно важливо зберігати впевненість у своїх силах, у силах нашої армії, мати холодний і тверезий розум, щоб діяти виважено і виключно в інтересах України.

Наша влада докладає максимум зусиль для того, щоб врегулювати ситуацію дипломатичним шляхом. Нас підтримує міжнародна спільнота. Україна хоче миру і готова сісти за стіл переговорів, щоб вести конструктивний діалог, але при цьому не поступатися національними інтересами.

Вважаємо, що і нам на регіональному рівні треба об’єднати зусилля!

Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора та не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Звертаємося до жителів нашої громади і всіх українців із закликом не поширювати панічні настрої. Наш спокій допоможе владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу.

Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичний спосіб життя — це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже й можливість збройних сил захищати Україну так, як потрібно і стільки, скільки потрібно.

Пам’ятаймо, що в єдності наша сила! Спільно і разом ми переможемо будь-якого ворога!


 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ:

 

 

 

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram