Арцизький поліцейський Олег Коротич посів перше місце в Кубку України 2023 з пауерліфтингу федерації WPUF

Арцизький поліцейський Олег Коротич посів перше місце в Кубку України 2023 з пауерліфтингу федерації WPUF

Змагання проходили 12 листопада в Одесі. За звання найкращих у силовому виді спорту боролися спортсмени з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Дисципліна пауерліфтингу, яку ще називають силовим триборством, включає в себе жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, станову тягу та присідання зі штангою на плечах.

Старший сержант поліції Олег Коротич став кращим у ваговій категорії 100 кг. Він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу в жимі лежачи 185 кг та становій тязі 290 кг. Олег розповів, що очікував на інший результат, оскільки попередньо в залі станова тяга йому підкорялася з вагою 300-305 кг. Але проаналізував помилки і вже почав працювати над їх виправленням.

 Майор поліції Євгеній Ганущак виборов першість у ваговій категорії 90 кг, показавши найкращий результат у становій тязі – 175 кг, жимі штанги лежачи – 152,5 кг та присіданнях зі штангою – 140 кг. Спортсмен зізнається, що задоволений своїми результатами, адже станова тяга з вагою 175 кілограмів підкорилася йому вперше.

Лейтенант поліції Максим Коротков посів перше місце у ваговій категорії 82.5 кг, виконавши присідання зі штангою вагою 185 кг, жим лежачи з вагою 115 кг та станову тягу вагою 235 кг. Взявши першість, він здобув звання майстра спорту України з пауерліфтингу. Максим розповів, що дуже вимогливо ставиться до себе, тому не надто задоволений своїм результатом і наполегливо працюватиме над помилками.

Всі троє правоохоронців запевняють, що заняття спортом виховує силу та витривалість, які допомагають і в професії, і в цивільному житті. Хлопці закликають усіх до занять спортом: він дає людям рух, здоров’я, життя, вміння ставити перед собою цілі і здобувати їх.

Вітаємо Євгенія, Максима та Олега з перемогою і бажаємо їм великих злетів. Нехай завжди вистачає завзяття, сили духу та витримки


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram