Про славний ювілей Тетяни Станкової: віряни та отець Геннадій влаштували справжнє свято для світлої та чудової жінки

Про славний ювілей Тетяни Станкової: віряни та отець Геннадій влаштували справжнє свято для світлої та чудової жінки

Щире захоплення викликають люди, чиє життя є прикладом невичерпної любові до Бога, до ближнього! І саме в цьому – духовна сила Тетяни Степанівни Станкової, мешканки Арциза,  яка днями відзначила свій ювілей – 80-річчя!

Тетяна Степанівна, або ж «тьотя Таня»,  як на неї з великою теплотою каже настоятель храму ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» отець Геннадій, впродовж 25 років вірою і працею підтримує настоятеля та вірян. Підтримує реальними ділами віри, милосердя та добродійності. Саме завдяки її працьовитості та чуйності впродовж семи років церква годувала всіх нужденних ситними, гарячими обідами. Бували й часи, коли доводилося готувати до 1100 обідів на добу! І готувалося стільки,  скільки треба. Були часи, коли храм прихистив знедолених 250 людей з усіх куточків України, і для кожного в трапезній готувалася смачна їжа.  Бо там є Тетяна Степанівна та її помічниці! І церква впоралася,  саме в храмі  ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» багато знедолених людей знайшли підтримку – духовну, матеріальну та соціальну. Взимку саме тут готують гарячі обіди для тих, кому потрібна допомога. І Тетяна Степанівна особисто зробила великий внесок у добру справу, бо організація та готування їжі – це її відповідальність.

На знак пошани та вдячності для Тетяни Степанівни на честь ювілею отець Геннадій та релігійна громада влаштували у трапезній чудове свято. Атмосфера особливої доброзичливості, любові та радості відчувалася  тут весь день.

Зі словами вдячності та привітаннями від  усієї громади та своєї  родини до Тетяни Степанівни звернувся отець Геннадій:

«Ми гостюємо на Землі не так часто, всього один раз….І все тут, у гостях, наповнюється людською емоцією, історією… Сьогодні ми вітаємо людину з історією всього у 80 років! Багато чого було і в моєму життя, і в житті храму впродовж останніх 25 років, але тьотя Таня весь цей період – моя і ліва, і права рука. Тетяна реалізувала  багато духовної, соціальної, фізичної роботи. Я би сказав, що це подвиг, подвиг віри, життя, любові. Завдяки вашим зусиллям  у храмі кипить життя, коли реалізуються соціальні проєкти, коли необхідна допомога, - завжди можу покластися на вас! У нас тут  є якась динаміка, яка виходить за рамки провінційного життя!» - сказав у вітальному слові отець Геннадій.

Але на цьому приємні сюрпризи для тьоті Тані не закінчилися! Від Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела Станкова Тетяна Степанівна отримала почесний знак, також від Арцизької міської ради отець Геннадій передав Почесну грамоту та маленький презент.

До вітань долучився й радник першого заступника Одеської облради, голова БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов, який перебував з візитом в Арцизі того дня. Сергій побажав Тетяні Степанівні здоров’я, Божої допомоги в справах, сил на шляху служіння Богові та людям, добра і процвітання!

Мазур Наталя


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram