Арциз-Мирнопілля: проблемну дорогу можуть відремонтувати вже цього року

Арциз-Мирнопілля: проблемну дорогу можуть відремонтувати вже цього року

14 березня депутати Болградської райради затвердили звернення до начальника Одеської ОВА Олега Кіпера та директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» Андрія Смолярова щодо капітального ремонту дороги 0162337 Нове Тарутине-Надрічне-Весела Долина-Мирнопілля-Арциз.  Мова йде про ділянку дороги протяжністю 7 км дороги, яка вже 30 років не ремонтувалася та знаходиться в жахливому стані, райрада наголосила, що незадовільний стан цієї дороги ставить під загрозу нормальне функціонування державного закладу обласного підпорядкування «Мирнопільський геріатричний будинок-інтернат».

Як стало відомо редакції «Кут огляду», голова Болградської райради Михайло Садаклієв вже отримав відповідь від директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» Андрія Смолярова.

У відповіді зазначено, що після проведених обстежень доріг та аналізу інформації в цілому по району ця ділянка автомобільної дороги  включена до переліку обʼєктів, роботи на яких першочергово будуть проведені у поточному році.

Проведення відновлювальних робіт заплановано на травень - червень 2024року.

Також у листі-відповіді нагадали, що на адресу ДП «Служба місцевих доріг» раніше Болградською РВА було направлено перелік доріг, які потребують першочергово проведення ремонтних робіт в межах району. До переліку було також включено автомобільну дорогу загального користування місцевого значення 0162337 Нове Тарутине-Надрічне-Весела Долина-Мирнопілля-Арциз км 59+600 - км 66+700 (ділянка протяжністю 7 км між м. Арциз та с. Мирнопілля).


Слідуйте за нами:        

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram