На Одещині припинили активні пошуки 10-річної Софії, яку віднесло в море
В Одеській області рятувальники завершили активну фазу пошуково-рятувальної операції на воді. 10-річну дівчинку, яку п'ять днів тому течією віднесло у відкрите море, знайти так і не вдалося.
Про це у коментарі «УП. Життя» повідомила речниця Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Марина Мартиненко.
Трагедія сталася ввечері 19 червня в селі Сичавка Одеського району. Школярка Софія П. відпочивала разом із своєю прабабусею на місцевому стихійному пляжі. У якийсь момент дитину на надувному колі почало стрімко відносити від берега.
Відразу після отримання виклику про зникнення дитини розпочалася масштабна пошукова операція. Представникам Військово-морських сил ЗСУ вдалося виявити у морі лише порожнє надувне коло дівчинки.
Упродовж п'яти діб фахівці ДСНС безперервно обстежували надводну поверхню та прочісували морське дно. Проте станом на сьогодні активні пошуки вирішили припинити. Як зазначила Марина Мартиненко, операція ускладнювалася тим, що її доводилося проводити в межах небезпечного стихійного пляжу, що становило пряму загрозу для життя та безпеки самих працівників рятувальної служби.
Важливе нагадування від рятувальників: ДСНС вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил безпеки на воді та обирати для відпочинку виключно офіційно відкриті та обладнані пляжі. Стихійні місця для купання, сильні підводні течії та непередбачувані погодні умови щороку стають причиною страшних родинних трагедій. Не залишайте дітей без нагляду біля води ні на мить!
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





