Мешканець Арцизького району опинився за гратами: за рік "відзначився" чисельними злочинами

Мешканець Арцизького району  опинився за гратами: за рік "відзначився" чисельними злочинами

До чотирьох років ув'язнення  засуджено 31-річного мешканця Арцизького району Одеської області, який вже мав проблеми з законом через майнові злочини.


У судовій залі його визнали винним у домашньому насильстві відносно дружини, крадіжці майна з оселі односельчанки та незаконному зберіганні боєприпасів.
Як зазначено у повідомленні Арцизького ВП ГУНП в Одеській області, вказані правопорушення обвинувачений вчиняв впродовж цього року. Так, у травні поліцейські розпочали відносно сімейного дебошира, на якого не вплинули неодноразові штрафні санкції, провадження за ст.126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. У цьому ж місяці слідчі розпочали досудові розслідування й за фактами крадіжки побутової техніки з будинку 77-річної сусідки та незаконного зберігання правопорушником 59 патронів до нарізної вогнепальної зброї. Обвинувальні акти з матеріалами кримінальних проваджень після закінчення досудового слідства були скеровані до суду.
В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним у вчиненні злочинів та щиро розкаявся у скоєному. Суд визнав фігуранта винним та за сукупністю усіх злочинів призначив остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram