АРЦИЗЬКА МІСЬКРАДА ПРОПОНУЄ ПЕРЕМІСТИТИ БІЗНЕС ІЗ ЗОНИ АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ У НАШУ ГРОМАДУ

АРЦИЗЬКА МІСЬКРАДА ПРОПОНУЄ ПЕРЕМІСТИТИ БІЗНЕС ІЗ ЗОНИ АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ У НАШУ ГРОМАДУ

Арцизька міська рада Одеської області пропонує підприємствам, що перебувають на території активних бойових дій, перемістити свій бізнес на безпечну територію Одеської області – до Арцизької міської територіальної громади. Про це повідомили на сайті міськради.

Керівники українських підприємств харчової, легкої та переробної промисловості, які бажають перемістити свій бізнес на безпечну територію та продовжити відновлення економіки держави, можуть звернутися до Арцизької міської ради, яка допоможе розмістити на території своєї громади вищезазначені підприємства.

Як зазначили у повідомленні, мета такого кроку - допомогти українським підприємствам відновити економіку держави у воєнний час.

ЩО ПРОПОНУЄ МІСЦЕВА ВЛАДА ГРОМАДИ

- вільні земельні ділянки промислового призначення, до яких підведені комунікації
- нежитлові приміщення комунальної форми власності, до яких підведені комунікації
- розселення працівників підприємства та пошук нових співпрацівників
- забезпечення якісними соціальними та комунальними послугами

 

ЧОМУ САМЕ В АРЦИЗЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

 Арцизька громада географічно вдало розташована у центрі південної частини Одеської області на перетині транспортних шляхів між Болгарією, Румунією, Молдовою та Туреччиною. Має достатньо розвинену та розгалужену транспортну інфраструктуру (автомобільний та залізничний транспорт), що дозволяє ефективно організовувати транспортування товарів у будь-якому напрямку та забезпечує всі логістичні потреби бізнесу.
 
 В громаді високо розвинена соціальна інфраструктура, особливо в галузях медицини, освіти, культури. Завдяки цьому, населення значної частини півдня Одещини отримує якісні, кваліфіковані послуги.
 

 КОНТАКТИ

 Пропозиції щодо переміщення українських підприємств харчової, легкої та переробної промисловості з сировини сільського господарства (у т.ч. зберігання) надсилати на електронну адресу Арцизької міської ради Одеської області: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram