Арциз на карантині: заборона на торгівлю та інші заходи (докладно)

 Арциз на карантині: заборона на торгівлю та інші заходи (докладно)

Отже, після оголошення карантину на території України органи місцевого самоврядування забов'язані також прийняти низку рішень (подекуди - непопулярних), спрямованих на посилення карантинних заходів. 

В Арцизі з цього приводу вчора відбулось позачергове засідання міської ради. Нагадаю, депутати виділили кошти  (67 000 грн.) КП "БЛАГОУСТРІЙ", які спрямовані на забезпечення заходів щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста.

Фінансовий контроль та оперативні рішення проблемних питань рада доручила спеціально створеній тимчасовій комісії (голова - депутат міськради Целіков П.Б.).

Місцева комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Арциз вже двічі провела засідання та затвердила протоколи.

Вперше, 18 березня, створена комісія вирішила низку першочергових питань. Сьогодні, 19 березня, депутати, які ввійшли до складу комісії, знову зібралися.

Справа в тому, що вранці до Арцизької міської ради звернулися приватні підприємці, які реалізують товар на території арцизького ринку, з проханням дозволити продаж засобів гігієни та побутової хімії та роздрібна торгівля насінням  на території ринку в м.Арциз.

Також у залі були присутні  Арцизький міський голова Міхов В.М., голова Арцизької райспоживспілки, власник ринку Стоянов А.Ф., заступник керівника Арцизького ВП ГУНП в Одеській області  підполковник Петровський Г.Є.

 

За результатами прийнятих сесією та тимчасовою комісією рішень маємо офіційне оголошення, яке вже розміщене на сайті Арцизької міської ради.

Друкуємо текст повідомлення в оригіналі:

До уваги мешканців міста Арциз!!!

Арцизька міська рада повідомляє:

В Україні оголошений карантин! У зв’язку з чим на виконання постанови КМУ від 16.03.2020 р. № 215 міська рада на позачерговій 109 сесії 18.03.2020 р. вирішила:

  1. З 00:00 19 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.заборонити на території м. Арциз:

1) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема:

- закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо),

- торговельно-розважальних центрів,

- закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів,

- закладів торговельного і побутового обслуговування населення ( у тому числі промислових ринків та магазинів), крім закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

3) перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху і в режимі маршрутного таксі.

4) особистий прийом громадян посадовими особами Арцизької міської ради.

  1. Перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у м. Арциз мають забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах після кожного виконаного рейсу.
  2. Рекомендувати

1) керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через мережу «Інтернет», скасувати або відстрочити на період дії цього рішення усі відрядження;

2) населенню максимально обмежити фізичні контакти та використовувати засоби індивідуального захисту згідно правил їх застосування.

Будьте обережні та виконуйте усі застережні заходи. Відповідальність за порушення правил карантину передбачає штраф для громадян від 17 тис. до 34 тис. грн.

З питаннями звертайтесь на гарячу лінію за тел. (04845)31063 з 8:00 до 17:00 год.