І знову про перейменування селища Бородіно...

  І знову про перейменування селища Бородіно...

 25 січня відбулась чергова 37-ома сесія депутатів Бородінської громади. На розгляд депутатів було представлено 14 питань порядку денного. Сесію вів Іван Кюссе, голова Бородінської селищної ради. Сесія транслювалась у прямому ефірі.

Крім депутатів на сесії були присутні керівники відділів, старости, а також гості з Молдови - представники європроєкту "Лідер" - Ганна Чернєва, керівник регіональної агенції "Лідер" у Молдові і Тамара Узун, менеджер місцевої регіональної групи "Сузір'я Буджак". Вони поділились своїм досвідом, як заохотити до співпраці людей, які прагнуть займатися власним бізнесом, із залученням європейських та внутрішніх інвесторів. Також до цієї розмови підключилась онлайн Одеська Агенція регіонального розвитку.

Одним з найважливіших питань на сесії було "Про перейменування населених пунктів". Низку назв вулиць було приведено до норм української мови. По Новотарутине ухвалено рішення мешканців села перейменуватися у Новодолинське. Але  найбільш дискусійним питанням стало перейменування Бородіне, після  палкого обговорення серед депутатів, було прийнято рішення - направити подання на розгляд до Верховної Ради України, де буде зазначено прохання "залишити стару назву, але у разі неможливості її зберегти - перейменувати селище на Буджак".

Також розглядались питання "Про затвердження Положення про місцеві ініціативи" і "Положення про органи самоорганізації населення", «Про створення єврорегіону «Буджак».

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram