Масі Найєм вперше опублікував світлину після поранення

Масі Найєм вперше опублікував світлину після поранення

Як відомо, 5 червня під час бойових дій Масі Найєм, відомий адвокат, дістав тяжке поранення на фронті... Його доправили до обласної клінічної лікарні імені Мечникова у Дніпрі. Згодом стало відомо, що він втратив око.  Сьогодні Масі вперше опублікував фото після тих подій. Публікацію він присвятив медикам України.

Фото він опублікував у іnstagram. 

"Сьогодні день медичного працівника. І цей пост – подяка їм. Я пам'ятаю мить поранення і декілька моментів при транспортуванні. Але людей не бачив, бо все обличчя обливалось кров'ю. Мій брат Мустафа Наєм допоміг ідентифікувати всіх, завдяки кому я живий. Отже, моє життя після поранення подаровано мені побратимом, водіями які допомогли евакуювати і лікарями, які зробили операцію. І звісно, що рідними, які весь час поруч.", – написав Масі.

Він розповів, що з місця подій до Слов'янська його транспортував товариш по службі з позивним Байкер. Згодом Масі транспортували до Краматорська де і проводили оперативне втручання. Пізніше захисника евакуювали до лікарні у Дніпрі. Масі перерахував усіх медиків, що надавали допомогу.

"Дякую вам. Моє життя і подальші справи можливі саме завдяки вам. Ще раз дякую вам, що я живий!"- додав він.

ДО РЕЧІ

Український політик та журналіст Мустафа Найєм, колишній депутат Верховної Ради та його брат-адвокат Масі Найєм – це вихідці з Афганістану. Мустафа народився у Кабулі у 1981 році, його брат – через три роки, у 1984 році.

Мати хлопчиків померла через 10 днів після народження молодшого брата, а отець Наім Найєм обіймав посаду міністра освіти Афганістану, відповідав за будівництво всіх навчальних об'єктів у країні, розповідає Соцпортал.

У розпал війни 1987 року Наїм Найєм поїхав навчатися до Москви і планував повернутися до Афганістану. Але познайомився з Валентиною Колечко і натомість вирішив не залишатися в Афганістані, а поїхати до СРСР та перевезти туди синів.

Остаточно сім'я виїхала з Афганістану 1989 року, коли СРСР вивів війська. Спочатку батько та сини поїхали до Москви, а через рік, 1990 року – до Києва.


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram