Легендарний пес Патрон попросив не поширювати мультфільм про нього: деталі

Легендарний пес Патрон попросив не поширювати мультфільм про нього: деталі

У мережі з'явилася перша серія мультфільму про відомого українського пса Патрона, який розміновує на Чернігівщині території. Однак, ні Патрон, ні його команда не мають ніякого відношення до створення цього мультиплікаційного ролику. Вони заявляють, що образ та історію чотирилапого автори використали незаконно.

На сторінці Інстаграм пса Патрона з'явився такий допис: 

«Мені сьогодні зранку прийшли сотні згадок. Що наче б то я випустив мультик, в якому я…танцюю біля мін. І все вибухає, а я танцюю. Мої люди намагались знайти виробників та поки не змогли, тому вимушений відреагувати тут. Вважайте це офіційним коментарем. Я, пес-сапер Патрон, не давав згоди та ліцензію на використання мого образу та історії у цьому мультфільмі. Моя команда і я не брали участі в розробці сценарію та не затверджували його»,- написали на сторінці Патрона.

Він попросив користувачів  не розповсюджувати цей мультфільм.

 «Він нівелює всю мою роботу: біля мін танцювати не можна. Вогонь біля мін небезпечний. Біля снарядів та боєприпасів ходити не можна. Біля знаку "Обережно міни!" не можна навіть махати хвостом. Я прошу виробників цього мультика: зупиніться! Це не героїчно, не весело, не круто!», - зазначили на сторінці пса.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram