У Франції перекинувся автобус з українськими школярами: є загиблі й поранені

У Франції сталася трагедія за участю українських дітей – автобус із групою школярів, який рухався трасою A81 між Ренном і Ле-Маном, перекинувся. За інформацією BBC, яку підтвердило Міністерство закордонних справ України, 4 людини загинули
Сталося це у полудень 13 червня, коли в автобусі перебували діти та підлітки віком від 15 до 17 років, які були на шкільному обміні у Франції. За попередніми даними, автобус з’їхав у кювет і перекинувся — дані префекта Сарту Еммануеля Обрі .
За даними BBC і The Local, 11 дітей отримали серйозні травми і були госпіталізовані. Ще 34 пасажири дістали легкі ушкодження
Ситуацію ускладнює той факт, що серед постраждалих — неповнолітні. Українське консульство у Франції вже виїхало на місце події, а міністр закордонних справ України доручив посольству надати всю необхідну допомогу постраждалим громадянам.
Президент Володимир Зеленський назвав новину про трагедію у Франції «жахливою» й висловив співчуття родинам загиблих. Він повідомив, що автобус із українськими дітьми, які поверталися з навчального обміну у французькому ліцеї, зʼїхав у кювет дорогою до Парижа. Загинули четверо дорослих, з них троє — громадяни України. Ще двоє — у важкому стані, за їхнє життя борються медики.
До місця події виїхали українські дипломати й консул на чолі з послом України у Франції. Вони працюють із місцевою владою та підтримують зв’язок із родинами постраждалих. Президент подякував французькій стороні за оперативну допомогу: до рятувальних робіт залучили понад 50 аварійних бригад, ситуацію контролює офіс президента Франції та антикризовий центр МЗС.
«Ми всі молимося за збереження життів та якнайшвидше одужання поранених дітей», — зазначив Зеленський.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram