Незламний! Поранений уродженець Кілійської громади після одужання обіцяє повернутися на фронт (відео)

Незламний! Поранений уродженець Кілійської громади після одужання обіцяє повернутися на фронт (відео)

В одній із лікарень Черкащини проходить реабілітацію після важкого поранення 26-річний уродженець села Шевченкове Кілійської громади, військовий із позивним "Кадей". Як повідомляє «Суспільне», на передовій боєць із 2015 року. Поки був на війні, у нього народилися двоє синів.

Кадей до лікарні потрапив із важким пораненням руки. Майже місяць медики борються за кожен його рух. А от сам військовий каже, що одразу після одужання – неодмінно повернеться на фронт. Нині потроху починає самостійно пересуватися. Кілька метрів коридором до вбиральні й назад у палату – поки його рекорд.

"Як потрапив з пораненням до лікарні, батькові я подзвонив, а мамі не говорив. Ми мамі сказали тільки через три чи чотири доби", – розповів військовий.

Важке поранення передпліччя та руки Кадей отримав під час боїв на Сході.

"При відході з позицій мені просто в руку потрапила куля розривна. Ми ще трохи поборолися, а тоді хлопці підтягнулися та зробили можливість відійти нам".

За словами лікаря-травматолога Івана Зотікова, операцію медики провели не просту:

"Ми зробили доволі таку високотехнологічну операцію в плані того, що зробили паховий лоскут, підшили руку до живота для того, щоб закрити дефект м’яких тканин".

Воювати Кадей пішов у 2015-му під час п’ятої хвилі мобілізації. Відтоді весь час на передовій.

"Тоді, у 2015-му, не так було страшно воювати, зараз страшніше стало. Геть різна війна".

Втім, пояснив військовий, свій страх на передовій він долає мотивацією:

"Я стою там заради того, щоб у мене не було розрухи такої. Щоб у моєму домі не було розрухи, як там. Щоб не прийшов якийсь російський Ваня і не розніс дім, де в мене діти, батьки".

Саме мотивація та командна робота з лікарем і є запорукою відновлення бійців, розповів заступник директора лікарні Віталій Григор’єв:

"Складність у тому, що людей багато, навантаження велике, до кожного потрібен індивідуальний підхід. Не можна всіх під одну копірку лікувати. У кожного своя історія. Лікар має бути психологом, але не завжди у лікаря вистачає сил і компетенції, розуміння ситуації для того, щоб допомогти таким людям".

Кадею, окрім медиків, допомагає ще й бажання побачити синів. Їх у нього двоє. Обидвоє народилися за роки війни.

"Скучаю за ними дуже. Давно не бачив. Хочеться додому вже, але така ситуація, що не скоро туди потраплю. Але дуже сумую за ними, люблю".

За словами військового, запорукою перемоги України стане згуртованість нації та самі українці — найсміливіша нація у світі.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram