

Таке свято як Старий Новий рік виникло на початку XX століття, коли запровадили зміну календарів. До цього часу весь світ, як і мешканці території сучасної України, жили за Григоріанським календарем. 1918 року велика кількість країн перейшла на Юліанський календар. Цікаво, що останній було введено ще за часів правління Юлія Цезаря (45 рік до н.е.) і він відрізняється від Григоріанського рівно на 13 днів. Тому в Україні часто говорять, що Старий Новий рік 13 січня — це Новий рік за “старим стилем”, - йдеться у матеріалі ТСН.
Коли на території колишньої Російської імперії перейшли на Юліанський календар, православна церква від нововведення відмовилася і продовжила святкувати всі новорічні свята за старим календарем. Оскільки сьогодні Новий рік вже не прив’язаний до церковної дати, в Україні його святкують саме 1 січня. Але в нашій пам’яті все ще залишилися традиції предків, які існували на Старий Новий рік 13-14 січня. І їх варто запам’ятати, щоб передати наших дітям та онукам.
Наші предки намагалися на Старий Новий рік не лаятися, не лихословити і ні з ким не сваритися. Також існували й інші заборони:
✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут огляду» ближче до читача!
✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram
Газета "Угол обзора" основана 8 апреля 2017 года. Интернет-газета "Угол обзора" является независимым приложением и публикуется с 20 декабря 2018 года.
Авторское и все смежные права защищены.
Сейчас 103 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте
© 2019 Интернет-газета "Угол обзора" г. Арциз. All Rights Reserved.