КАБІНЕТ ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ТАТАРБУНАРЦІВ

КАБІНЕТ ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ТАТАРБУНАРЦІВ

Авторка - Вікторія Алєксєєнко

Кабінет здоров’я мріє створити для мешканців Татарбунарської громади Алла Миколаївна Василець, фармацевт-провізор з великим життєвим та професійним досвідом. Вона занепокоєна рівнем інформаційної дезорієнтації людей, які в нетрях інтернету просто гублять свій здоровий глузд, піддаються на усілякі сумнівні фейки, легко довіряють першим-ліпшим неперевіреним інформаційним джерелам, а потім страждають від того, що потрапили на гачок аферистів. Особливо коли мова йде про здоров’я та життя людини.
Аптеки разом з лікарнями в умовах пандемії опинилися на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Але у кожного свої підходи, рівень обізнаності, і мотивація допомагати хворим людям. Хтось просто наживається на чужій біді, а комусь шкода пацієнтів, які останні гроші витрачають на дуже дорогі ліки, прописані лікарем чи знайдені в рекламі, хоча є препарати на такій самій основі, тільки в десятки разів дешевші.
А ще Алла Миколаївна стверджує, що існує оптимальна методика аутогемотерапії, яка залежить від групи крові і резус-фактора.
Така методика застосовується для посилення імунітету при вірусних інфекціях, у тому числі й COVID-19; при порушеннях опорно-рухового апарату (остеохондрози, остеопорози, відновлення хрящової тканини і т.д.); при переломах, травмах, розсмоктуванні рубцевої тканини; регенерації тканин печінки, підшлункової залози, органів внутрішньої секреції; після запалювальних процесів або травм; відновлення після хіміотерапії.
Саме з метою популяризації методу самовідновлення організму і намагається створити кабінет здоров’я Алла Миколаївна Василець. Вона й зараз разом з чоловіком Іваном Йосиповичем пояснюють покупцям, що найдорожчі ліки – не означає найкращі. Є значно дешевші й більш ефективніші методи лікування. Однак вони застерігають, що самолікування може бути згубним для здоров’я та життя людини. Консультація з досвідченим фахівцем – обов’язкова умова успішного лікування. А досвіду і власної практики у Алли Миколаївні – солідний багаж, і вона охоче ділиться своїми знаннями з усіма, хто до неї звертається.
Соціально відповідальні підприємці – це про таких, як подружжя Василець. Іван Йосипович стверджує,, що основні соціально значимі структури, зокрема, у Татарбунах, перетворюються на такі собі бізнес-центри: лікарня – це бізнес, церква – бізнес, вся наша влада – це теж бізнес. Але це бізнес за рахунок платників податків, і так не повинно бути. Нинішня боротьба з олігархами в Україні перетворилася на боротьбу та знищення малого бізнесу. "Не можна перетворювати країну на сировинний придаток,- переконаний Іван Василець, - ми маємо допомагати один одному в складних ситуаціях, а ще - боронити власну незалежність: і духовну, і територіальну, і економічну". Завдяки таким відповідальним підприємцям тримається місцева економіка. Місцевій владі слід шанувати цей "золотий фонд", з повагою ставитися до кожного платника податків. Особливо до соціально відповідальних бізнесменів, які формують бюджет усієї громади.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram