Чорно-білі млинці на газованій воді з банановою начинкою

Чорно-білі млинці на газованій воді з банановою начинкою

Масляниця, Колодій, Запусти, Пущення, Заговини, Сирний тиждень, Масляна ... як тільки українці не називають Масницю, кінець якої припадає на 26 лютого. За народними звичаями, увесь тиждень люди готують найрізноманітніші млинці, проте за результатами нашого опитування в Телеграмі, лише 50% респондентів встигли приготувати їх. Тож сьогодні ми покажемо незвичайний рецепт чорно-білих млинців з банановою начинкою, який обов'язково сподобається вам та вашій родині.

Інгредієнти для млинців:
Молоко – 500 мл.
Газована вода – 150 мл.
Мука – 350 г.
Яйця – 3 шт.
Олія соняшникова – 3 ст. ложки.
Цукор – 3 ст. ложки.
Какао – 3 ст. ложки.
Сіль – 2 щіпки.

Приготування:
Яйця збити з цукром і сіллю, потім додати молоко. Просіяну муку (300 г) додавати поступово, помішуючи. Поділити суміш на дві частини (приблизно 2/3 та 1/3). До більшої частини додати ще 50 г просіяної муки, 100 мл газованої води та 2 столові ложки олії. Добре перемішати і перейти до другої частини. До неї додати какао, 50 мл газованої води та 1 столову ложку олії. Перемішати.
На розігрітій сковорідці малюємо сумішшю з какао хаотичні візерунки й потім тоненьким шаром вливаємо біле тісто. Смажимо з двох сторін.

Тепер перейдемо до начинки.
Інгредієнти:
Банан – 2 шт.
Лимонний сік – 10 г.
Сметана – 50 г.
Ванільний цукор – 5 г.

Приготування:
Перш за все потрібно очистити і подрібнити банани виделкою, а потім додати лимонний сік, щоб запобігти їх затемненню. Після цього додаємо сметану та ванільний цукор і перемішуємо все до його розчинення.

Закручуємо млинці з начинкою - і готово! Подавати можна зі свіжими фруктами та варенням. Спробуйте, це нереально смачно!

Болгова Дар'я


Чому Масниця?

 Тому що в цей день споживали багато масної їжі. Це були сир, масло, вареники з сиром і маслом, звідси назва Масниця. Крім цієї, є дуже багато регіональних назв. Це і Колодій, і Запусти, Сирний тиждень, Сиропуст. Оскільки Масниця в Україні - це більш жіноче свято, то ще існувала назва Бабське свято, Бабський тиждень.

Масляною (Масленицей) це свято почали називати у 1960-х роках ХХ століття. Тоді його фактично дозволили святкувати після довгої заборони, але вже з російським корінням.


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram