«Арцизьку опорну лікарню» відвідав заступник голови облради Олег Радковський

 «Арцизьку опорну лікарню» відвідав заступник голови облради Олег Радковський

 14 листопада в КНП «Арцизька опорна лікарня» вперше приїхав перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Володимирович Радковський.

Олег Радковський та його радник, голова БФ "Шляхетна справа" Сергій Шутов відзначили високий рівень технічного забезпечення медзакладу, якісного обладнання та умов. Особливо вразило політика  оснащеність лікарні, цілеспрямована робота з пошуку молодих кадрів та умови, в яких медики надають якісні медичні послуги.

Маючи базу, завдяки гендиректору закладу Челаку Зіновію Івановичу, його неймовірним зусиллям, вдалося впродовж останніх років не тільки зберегти медзаклад, а й зробити ремонт приміщень, закупити нове обладнання та покращити якість надання медичних послуг. Лікарня впоралася з викликами, які стояли перед медиками під час коронавірусу, змогла налагодити роботу під час війни. Тут лікуються люди не лише з Арцизької громади, але й з сусідніх та віддалених громад.

Лікарня — затребувана та перспективна. Тому в ході візиту Радковський  обговорив з головним лікарем проблемні питання, які необхідно вирішити.

 З кожним днем все більше зростає потреба у реабілітаційних послугах. Як розповів Зіновій Іванович, вже є готовий проєкт з облаштування повноцінного відділення для реабілітації, що особливо актуально в умовах сьогодення: є багато людей після ДТП, інсультів, яким необхідна реабілітація. А зараз, коли на фронті хлопці отримують важкі поранення,  створенням реабілітаційного відділення займатися треба ще наполегливіше.  Для завершення ремонту та облаштування реабілітаційного відділення потрібні додаткові бюджетні кошти.

«Беремо це питання на себе. Наразі у Верховній Раді працює ТСК під керівництвом Юлії Тимошенко по питанню належного фінансування лікування та реабілітації наших військових, тому ми будемо працювати на всіх рівнях влади аби на півдні нашої області був гарний реабілітаційний медичний центр», - запевнив Олег Радковський.

Також в Арцизькій лікарні вже опрацьовано спеціалістами та технічно погоджено усю процедуру швидкої допомоги населенню при радіаційних та хімічних загрозах, закладу потрібен 42 пакет НСЗУ для покриття витрат та отримання необхідного додаткового обладнання.

Діалог був конструктивним. Маємо сподівання, що підтримка буде, а наша лікарня й в подальшому буде взірцевою!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram