Арцизька опорна лікарня отримала гумдопомогу від волонтерів «Шляхетної справи»

Арцизька опорна лікарня отримала гумдопомогу від волонтерів «Шляхетної справи»

Вчора до КНП «Арцизька центральна опорна лікарня» завітав голова БФ»Шляхетна справа» Сергій Шутов разом з першим заступником голови Одеської облради Олегом Радковським. Генеральний директор «Арцизької опорної лікарні» Зіновій Іванович Челак забезпечив гостинний прийом та провів міні-екскурсію лікарнею для гостей.

Це був перший візит Сергія Шутова до медзакладу, і, як каже він сам, таких охайних, сучасних лікарень він на Одещині ще не бачив:

«Для мене це приємний шок. Мабуть, Зіновій Іванович – один з кращих очільників медзакладів регіону. Зуміти так вдало реалізувати медичну реформу, так берегти надбання та примножувати їх – це великий хист, професіоналізм та відданість справі свого життя», - каже Шутов після відвідин лікарні в м.Арциз.

Від БФ «Шляхетна справа» лікарня отримала гуманітарну допомогу – «розхідники», які потрібні лікарям та молодшому медичному персоналу щодня, аби надавати медичні послуги пацієнтам. Також лікарня отримала переносний інфузомат – дуже корисна річ!

«Це наш перший, ознайомчий, так би мовити, гуманітарний вантаж закладу охорони здоров’я в Арцизі. Я дуже вдячний Зіновію Івановичу та всім медпрацівникам, які супроводжували нас! Я навіть не очікував побачити такий рівень лікарні, хочеться зробити більше для закладу і бути корисним!» - коментує Сергій свої враження нашому виданню.

Про візит Олега Радковського читайте у наступних публікаціях.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram