Уряд спростив призначення соціальних стипендій для пільгових категорій студентів

Уряд України ухвалив постанову, яка спрощує процес отримання соціальних стипендій для студентів з пільгових категорій. Відтепер діти внутрішньо переміщених осіб (ВПО), учасників бойових дій (УБД), осіб з інвалідністю внаслідок війни та ті, хто був позбавлений особистої свободи, зможуть отримувати соціальну стипендію до 23 років включно, повідомили в Мінсоцполітики.
Основні зміни:
- Продовження виплат: Студенти з пільгових категорій зможуть отримувати соціальну стипендію після 18 років і до 23 років включно.
- Спрощення процедури: Для дітей УБД, осіб з інвалідністю внаслідок війни або Захисників і Захисниць України, які зникли безвісти, передбачена можливість використання рішення суду або витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, замість посвідчення члена сім’ї загиблих.
- Використання витягу з реєстру: Діти УБД зможуть використовувати витяг з Єдиного державного реєстру ветеранів війни замість довідки про безпосередню участь у бойових діях.
Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram