ПРИВЛАСНИВ 2 МЛН ГРН БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА БУДІВНИЦТВІ СПОРТМАЙДАНЧИКІВ ДЛЯ МІНІ-ФУТБОЛУ: ПІДРЯДНИК ВІДПОВІДАТИМЕ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

ПРИВЛАСНИВ 2 МЛН ГРН БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА БУДІВНИЦТВІ СПОРТМАЙДАНЧИКІВ ДЛЯ МІНІ-ФУТБОЛУ: ПІДРЯДНИК ВІДПОВІДАТИМЕ ПЕРЕД ЗАКОНОМ
Прокурори Ізмаїльської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно директора підприємства за фактом розтрати бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191 КК України).
З’ясовано, що у період 2017-2018 років підприємство уклало два договори з будівництва «Спортивних майданчиків для міні-футболу» на території Ізмаїльського та Болградського районів на загальну суму понад 2 мільйони гривень, - повідомили у пресцентрі Одеської обласної прокуратури.
В подальшому, після зарахування зазначених грошей на рахунок, директор підприємства витратив їх на здійснення власної господарської діяльності, достовірно знаючи, що ці кошти на проведення закупівлі будматеріалів для будівництва спортивних майданчиків використані не будуть.
Таким чином обвинувачений розтратив понад 2 млн грн бюджетних коштів на власний розсуд.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram