В Арцизі ветерани-афганці Павлівської громади вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

В Арцизі ветерани-афганці Павлівської громади вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та відданості.

Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів і офіцерів. З них 3360 не повернуться додому ніколи.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, 15 лютого, ветерани-афганці Павлівської громади в місті Арциз Одеської області  вшанували пам’ять та поклали квіти до пам'ятника учасників бойових дій на території інших держав. 

Голова спілки учасників бойових дій в Афганістані Павлівської громади Єлькін Анатолій Матвійович розповів для редакції "Кут огляду", що Павлівська селищна рада  у цьому році привітала ветеранів Афганістану та вручила по 500 грн.

Також воїни-афганці на честь Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів отримали особистий подарунок від голови громади Романова Олександра Валеріановича - барана для смачного курбану.

Взагалі керівництво Павлівської ТГ підтримує та допомагає ветеранам Афганістану, яких у громаді 16 чоловік. У грудні минулого року селищна рада на чолі з Романовим Олександром Валеріановичем на сесії виділили на потреби воїнів-афганців 100 тисяч гривень (проїзд, оздоровлення та протезування). Цей факт красномовно підтверджує турботу про ветеранів своєї громади.

Також голова спілки ветеранів згадав і Дудкіну Тетяну Миколаївну старосту Вознесенки, яка  активно підтримує та допомагає ветеранам.

До речі, Анатолій Матвійович наголосив, що із задоволенням ветерани  приймали б запрошення у школи, щоб більше розповідати дітям про героїв війни в Афганістані - це і ДПЮ, і уроки мужності. Адже, соромно зізнатися, але у своїй більшості люди навіть не знають на честь кого названі вулиці міста Арциз.

За вагому підтримку та розуміння учасники бойових дій в Афганістані щиро вдячні керівництву Павлівської громади.

ВІВАТ, ШУРАВІ!

 

Вікторія Лісецька 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram