Український препарат "Біовен" успішно пройшов клінічні випробування і його внесли в протокол лікування COVID-19

Український препарат "Біовен" успішно пройшов клінічні випробування і його внесли в протокол лікування COVID-19

В Україні фармацевтична компанія "Біофарма" завершила клінічні випробування українського препарату "Біовен" (імуноглобулін). Результати свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку і значно зменшив число летальних випадків серед хворих. 

Про це у соцмережі повідомив президент компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко, - передає ТСН.

За його словами, клінічні дослідження завершено у жовтні. У них взяли участь 66 рандомних пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, які отримували повітря механічно (ШВЛ, Есма). До дослідження препарату долучили 9 баз.

"Використання "Біовену" в комплексі терапії пневмонії, викликаної SasCov2Covid19, дозволяє скоротити летальність у чотири рази з 23,6% до 6,25%, скоротити середній час до настання покращення з 9 до 5 днів та час потреби госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів", - розповів Єфименко.

"Біофарма" стала першою компанією у світі, яка розпочала і завершила клінічні дослідження імуноглобуліну. На сьогодні триває 18 клінічних досліджень , які розпочали глобальні міжнародні компанії переважно у США та Західній Європі

"Біовен включено до протоколу лікування COVID-19. Біофарма продовжує роботу над створенням гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини", - зазначив Єфименко. 


"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram