У Гагаузії заявили про можливе відокремлення від Молдови

У Гагаузії заявили про можливе відокремлення від Молдови

Голова Народних зборів Гагаузії Дмитро Константинов заявив, що центральна влада Молдови нібито "мляво ставиться" до законодавства регіону, передає «Фокус».

Влада автономного територіального утворення у складі Республіки Молдова розглядає можливість проголошення незалежності. Про це сказав голова Народних зборів Гагаузії Дмитро Константинов, пише молдавське видання News Maker.

"Будемо вирішувати, як будемо далі робити. Не виключено [що можуть знову проголосити республіку Гагаузія]. Народ вимагає цього, тому що республіка мляво ставиться до нашого законодавства", — заявив Дмитро Константинов.

Повідомляють, що 9 вересня відбудеться з'їзд гагаузьких депутатів усіх рівнів, на якому буде розглянуто можливість проголошення незалежності регіону.

Портал EADaily 23 повідомив, що в Кишиневі відреагували на слова Дмитра Константинова про можливе відділення Гагаузії від Молдови. Радник голови парламенту Ігор Гросу нагадав, що законодавством передбачено покарання за подібні заяви.

"Нагадуємо політичним діячам, що чинне законодавство чітко встановлює покарання за пропаганду сепаратизму", — сказав радник.


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram