Чилив з кошечками на іншій позиції: найвідоміший військовий котик Шайбусік знайшовся

Чилив з кошечками на іншій позиції: найвідоміший військовий котик Шайбусік знайшовся

Упродовж кількох тижнів усі українці переживали за долю кота захисника ЗСУ Олександра Ляшука. Пухнастик з іменем Шайба, який став героєм мережі, зник. На щастя, його вдалося знайти. Про це військовий розповів у своєму інстаграм. Ба більше, він ще й поділився цікавою історією пригод пухнастика.

«Поки вся країна шукала Шайбіка, цей герой-коханець став розвідником, пройшовши чималу дистанцію. Знайшов кішечок і чілив з ними на іншій позиції військових», - розповів Олександр.
За його словами, побратими й зателефонували йому, коли побачили оголошення про зниклого кота. Після цього Шайбу повернули господарю. Олександр зауважив, що від обіцяної винагороди захисники відмовилися, але він її таки перерахував, адже ці гроші підуть на перемогу України.

Він подякував військовим, що "повернули мою дитинку в сім'ю". Також висловив вдячність кожному та кожній, хто переживав за Шайбіка та підтримував Сашка.

«Ціную кожного із вас, вашу любов та підтримку. Ви неймовірні», - додав він.

Військовий зауважив, що повезе Шайбу до ветеринара, щоб той оглянув здоров'я малого розбійника. Наш захисник уже одягнув на пухнастика ошийник з іншим AirTag. Також Сашко шукатиме інший трекер, щоб відстежувати пересування цього чарівного чотирилапого.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram