ЗАВЖДИ ПЕРШІ

ЗАВЖДИ ПЕРШІ

 

Вікторія Лісецька 

 

"Кут огляду" продовжує писати про наших земляків, котрі зараз у лавах ЗСУ захищають нашу Україну. Майже всі мешканці та гості нашого міста бачили в центрі фото на білборді з нашим земляком, нашим героєм Олександром. Наразі Олександр проходить лікування після поранення, отриманого на фронті.

Редакція видання "Кут огляду " із задоволенням поспілкувалася з українським солдатом. Олександру всього 21 рік, а він вже обороняє нашу Україну від загарбника. Свою службу почав восени на контрактній основі на Донеччині. Війна застала Сашка вже на Харківському напрямку де він і служив до отримання поранення.

Як розповів нам Олександр, в окоп залетіла граната від СПГ від чого, власне, він і отримав тяжкі поранення руки та сонної артерії.

"На початку війни кожен міг опинитися на моєму місці. Особисто я не засуджую тих, хто не пішов на фронт - економічний розвиток країни не менш важливий. Але сліпі поривання на фронт теж не схвалюю. У бою нам потрібні професіонали, котрі вміють користуватися зброєю," -  так Олександр почав свою розповідь.

До слова, наш земляк служить у десантно-штурмових військах.

"Хлопці з якими я проходжу службу - ми майже всі контрактники. Ми здогадувались, що щось назріває серйозне. Але ми на війні. Ми захищаємо свою Батьківщину свідомо. Ми просто виконуємо наш обов'язок та усвідомлюємо своє значення на цій війні".

На питання, чи планує Олександр після лікування повертатися на фронт, він не вагаючись відповів:

"Там мої хлопці. Я зі своїми від початку війни та залишуся до нашої перемоги. "Завжди перші". Хоча остаточне рішення буде за ЛФК. "

Негативна реакція у солдата на "любителей руського міра".

"Війна - це страшно.  Страшно і фізично і морально. Ми всі живі люди. Але незрозумілим для мене залишається віра деяких людей у "руській мір". Багато ми таких зустрічали котрі плакали, просили пробачення, коли побачили справжнє обличчя "руського міру". Чому я розмовляю російською? Бо я живу у вільній країні.

Яким був Маріуполь до війни? Це було сучасне европейське місто. Було... До приходу "руського міру". Так і всі наші міста, що потрапили під окупацію. росії не потрібне населення (свого вистачає) - їй потрібна лише територія. росія несе лише смерть та руйнацію. Ми бачимо це щодня. Якщо ти за "руській мір" - збирай речі та їдь до росії. Чому у моїй країні має панувати росія?

Знаєте, ми погано вчили історію - росія нищила та вбивала Україну з покон віків. Якби ми це вбирали  з молоком матері -ми б не допускали у голови "руській мір". Я так думаю. Російська пропаганда працює добре, але перемога буде за нами, бо за нами правда. Ми боронимо свою землю!"- так Олександр емоційно завершив нашу розмову.

Редакція "Кут огляду" бажає Олександру швидкого одужання та перемоги. Ми пишаємось, що знайомі з героєм нашого часу. Слава Україні! Героям слава!

 

 

Стань частиною спільноти "Кут Огляду" у facebook та запроси друзів!

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бесарабії та України тут і зараз : Коротко та по суті.

Підпишись на наш Телеграм-канал

Підтримай нас в Instagram