Тарутинський волонтерський центр "Єдність" - це не просто приклад вдалого вибору назви, це й сила України!

Тарутинський волонтерський центр "Єдність" - це не просто приклад вдалого вибору назви, це й сила України!

Тарутинський волонтерський центр "Єдність" існує рік, здебільшого тут працюють жіночки похилого віку - небайдужі пенсіонерки. Щодня вони збираються у центрі, шиють подушки на застібках, ковдри, плетуть килимки, активно організовують збір грошей, формують посилки на фронт. Роблять все, що в їхніх силах, щоб допомогти хлопцям на фронті.

Активна діяльність «Єдності» надихає та привертає увагу, тут щодня,  роблять все, що можуть, аби підтримати захисників, працюють, як бджілки, щиро переживають за бійців на фронті та чекають на омріяну Перемогу. Реальний приклад гуртування та правильних дій для кожного українця!

У волонтерському центрі побував засновник БФ «Шляхетна справа»  Сергій Шутов, а разом з Сергієм до волонтерок завітали голова Тарутинської громади Сава Степанович Чернєв, гендиректорка Тарутинської лікарні Ірина Пулєва та начальниця відділу культури Тарутинської селищної ради Шишкова Ніна.

Минулого тижня волонтери центру відправили 7 посилок загальною вагою 136 кг нашим бійцям у прифронтову зону Донецького і Харківського напрямку. Гроші для формування посилок надали підприємці та небайдужі мешканці Тарутине.

У посилках були подушки, плетені килимки, газові плитки, балончики, засоби гігієни, білизна, сало, печінковий паштет, чай, кава, солодощі та інше. Завдяки гуманітарній підтримці "Нової пошти" усі посилки були відправлені безкоштовно.

«Єдність» - це не просто приклад вдалого вибору назви, це й сенс роботи Центру, й сила України! Здолаємо ворога саме в єдності.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram