Нове життя для аграрного ліцею: у Тарутине повністю замінять вікна в навчальному закладі

Нове життя для аграрного ліцею: у Тарутине повністю замінять вікна в навчальному закладі

Яскравий, оновлений, сучасний та затребуваний – таким бачать «Тарутинський професійний аграрний ліцей» директорка, здобувачі закладу освіти та керівництво громади.

Так склалося, що, маючи шикарну  матеріально-технічну базу, ліцей декілька років тому був на межі закриття.

На щастя, ситуація змінилася, нові сторінки в історії закладу «пишуть» очільниця  ДНЗ «ТАРУТИНСЬКИЙ ПАЛ» Ростя Анна Володимирівна разом з головою БФ «Шляхетна Справа»  Сергієм Шутовим та керівництвом громади, які доклали надзусилля, аби зберегти заклад та вдихнути сюди  нове життя.

Такий заклад, на думку місцевих, має працювати, адже юні мешканці колишнього Тарутинського району обирають роботу за покликом душі та актуальністю, а професіям тут навчають вкрай затребуваним, враховуючи аграрну специфіку нашого регіону. До того ж, близьке розташування до рідних населених пунктів дає можливість здобути професійну освіту дітям з незаможніх родин, які проживають у сільській місцевості.

 «Відлагоджена постійна комунікація, розуміння ситуації, планування та відповідальність – ось «рецепт» успішної роботи команди, яка працює над оновленням ліцею та вже може розповісти про реалізацію певних завдань», - розповів редакції «Кут огляду» Сергій Шутов.

Першочерговою для поновлення очної форми навчання є  пожарна безпека. У закладі торік за сприяння Сергія Ігоровича встановили сучасну систему, яка оперативно інформуватиме про виникнення пожежі чи інших надзвичайних ситуацій. Наразі все майже готове.

Також опрацьовано питання взаємодії студентів та викладачів ліцею зі студентами «вишів» з Одеси, зокрема профспілками та органзаціями «політеху».

А наприкінці березня завдяки підтримці міжнародних партнерів БФ «Шляхетна справа» передав 108 нових віконних блоків, які  покращять перебування студентів та викладачів у закладі, забезпечать збереження тепла у приміщенні.

 За декілька днів ці віконні блоки встановлять, повністю замінивши старі вікна. Вчора Анна Володимирівна радо зустріла в ліцеї гостей – засновник БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов вкотре завітав до Тарутинської громади, а з ним ліцей навідали голова Тарутинської громади Сава Чернєв, гендиректорка Тарутинської лікарні Ірина Пулєва та начальниця відділу культури Шишкова Ніна.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram