У Бородінській громаді "вдарили" власним  грейдером по бездоріжжю

У Бородінській громаді "вдарили" власним  грейдером по бездоріжжю

Минулого року за кошти  з місцевого бюджету Бородінська селищна рада придбала новий автогрейдер, який було передано комунальному підприємству "Височанське 2".  Орендувати грейдер для проведення робіт на шляхах стало занадто дорого, тому вирішили, що краще мати в громаді свій грейдер.

На минулому тижні для грейдера громада придбала тонну солярки, а коли  дозволили погодні умови -  розпочалось грейдування шляхів. Перша ділянка, де розвернулося грейдування,  найскладніша -  від моста села Петрівка до села Матильдівка. Цю дорогу навіть дорогою назвати неможливо, бо це повне бездоріжжя. Але для мешканців маленької Матильдівки - це "дорога життя", бо іншої до цивілізації немає...

Далі за планом грейдування буде проходити в Новотарутинському старостинському окрузі. Якщо не завадить погода, то в кінці тижня розпочнеться грейдування в с.Іванчанка, Надрічнянського старостинського округу, де також автошлях геть занедбаний.

Роботи з грейдування  проводить комунальне підприємство "Господар", керівник Віталій Беженар. Крім доріг, грейдуються ще провулки, вулиці по селах. Грейдувати шляхи в Бородінській громаді будуть у кожному старостинському окрузі, де це вкрай потрібно. Об'єм робіт великий, тому відбуватися буде кілька місяців.


Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram