Перший крок у світ книжок тарутинських першачків

Перший крок у світ книжок тарутинських першачків

Чудовий колектив Тарутинської дитячої бібліотеки робить все можливе, щоб  викликати бажання у дітей користуватися бібліотекою та стати  активними читачами.

У Міжнародний день дитячої книжки, який відзначався 2 квітня, бібліотекари провели для учнів перших класів Тарутнського ліцею екскурсію в бібліотеці. Ознайомили дітей з цікавими, креативно оформленими книжковими виставками, яких в бібліотеці дуже багато, з книжковим фондом, розповіли про правила користування бібліотекою, як заповнювати абонемент.

Також для першачків влаштували у читальному залі презентацію книжкових новинок. Особливо дітей зацікавили яскраво оформлені книжки про птахів, тварин, техніку, космос, казки. Наприкінці екскурсії усі діти виявили бажання записатися до бібліотеки вперше у житті.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram