На базі навчального закладу в Болграді відкрили Алею Слави загиблим на війні випускникам

 На базі навчального закладу в Болграді відкрили Алею Слави загиблим на війні випускникам

Наприкінці минулого тижня в опорному закладі Болградської міської ради «Болградський ліцей» відбулась лінійка–реквієм з нагоди відкриття Алеї Слави Героїв- випускникам закладу різних років, які відали своє життя за свободу Батьківщини у російсько-української війні. Про це повідомили в Болградській міській раді, передає «Кут Огляду».

Ця Алея Слави на честь Захисників перша в Болграді і вже друга в Болградській громаді і була створена за ініціативи колективу опорного закладу та за підтримки Болградської районної спілки ветеранів АТО та Болградської міської ради.

«Сьогодні ми зібралися с приводу дуже сумної і водночас важливої події. Важливої для нашої пам’яті та пам’яті майбутніх поколінь. Сьогодні ми відкриваємо Алею Слави Героїв, чії імена виборюють свободу і незалежність. Щирі співчуття родинам Героїв, велика вдячність їх батькам та педагогам, які виховали справжніх мужніх патріотів своєї Батьківщини…Ця Алея повинна стати місцем піднесення патріотичного духу, де молодь і громадськість будуть подумками зустрічатись із минулим, щоб робити висновки та будувати правильне майбутнє. Вічна пам’ять та шана полеглим!», - зазначив в своєї промові на церемонії відкриття Алеї Слави Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Слова скорботи виразили також директорка Болградського ліцею Тетяна Желяскова та голова Болградської районної спілки ветеранів АТО Іван Бодлєв.

Священною хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні, серед яких також учні та педагоги навчального закладу, рідні загиблих, вшанували пам’ять Героїв.

Це – Руслан Прусов, Олександр Калов, Олександр Петров, Олександр Абажи, Андрій Окунєв, Сергій Бахчеджи, Максим Мединський, Григорій Лазарєв.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram