В Арцизі відкрили перший "активний парк" за президентською програмою

В Арцизі відкрили перший "активний парк" за президентською програмою

В межах нової програми президента Володимира Зеленського "Здорова Україна", перший "активний парк" відкрили в Арцизькій громаді (Болградський район, Одещина), сьогодні, 6 жовтня. Він розташований на території Арцизького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Арцизької міської ради. 

Сьогодні у нашій громаді почали реалізовувати нову президентську програму "Здорова Україна", яка має на меті збільшення тривалості життя українців, популярізацію здорового способу життя. Аби втілити в життя таку ідею, необхідно, щоб кожен українець мав доступ до занять спортом. У цьому і полягає концепція "активних парків".

На відкритті активного парку був присутній очільник Болградської РДА Бамбура Геннадій Васильович, очільники структурних підрозділів та керівники відділів Арцизької міської ради,а місцеві тренери та спортивні інструктори підготували цікаву, насичену спортом програму, адже відкриття таких локацій - дійсно свято!

До речі, дуже приємно, що сьогодні приділили увагу інтелектуальній грі - шахам! Особливо цікаво було спостерігати за партією між головою ШШК "Гамбіт" Анатолієм Олександровичем Афанасьєвим та очільником Болградської РДА Геннадієм Васильовичем Бамбурою! 

Чудовим завершенням заходу стала зарядка для всіх бажаючих, вправи якої демонструвала Олена Володимирівна Дойжа - тренер-викладач спортивної акробатики Арцизької ДЮСШ.

Що треба знати про програму Володимира Зеленського "Здорова Україна"?

1. Цей соціальний проєкт має охопити всю Україну - від великих міст до маленьких місечок.

 2. "Активні парки" України мають найпростіше наповнення: турніки, бруси, шведську стінку, сходинки і подібне. Тож для занять спортом не потрібно мати особливу підготовку.

3. Кожен відвідувач парку за допомогою смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати рівень складності вправ (новачок, середній, профі), що відкриється на сайті. Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальним тренером, спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

4. Функціонування "активного парку" також передбачає організацію різноманітних спортивних заходів.

Мазур Наталя

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

✅ Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram