В Арцизі для підтримки ветеранів та допомоги родинам полеглих/зниклих безвісти Героїв створюють нову посаду

В Арцизі для підтримки ветеранів та допомоги родинам полеглих/зниклих безвісти Героїв створюють нову посаду

 Для підтримки ветеранів та їхніх родин в Арцизькій громаді вже напрацьовується підхід, який дасть можливість  всебічно допомагати родинам військовослужбовців Арцизької громади, ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам їхніх родин, сім’ям загиблих воїнів, безвісти зниклих та тим, що перебувають у полоні.

Особлива увага до ветеранської спільноти – один з пріоритетів для місцевої влади. Щоби налагодити дієвий діалог з ветеранами, почути кожного і допомогти вирішити найболючіші проблеми як бійців, так і родин полеглих Героїв, в міськраді створюють нову посаду.

Згідно з рішенням депутатів Арцизької міської ради, Відділ соціального захисту населення Арцизької міської ради буде доповнено новою посадою - спеціалістом, який займатиметься саме цими питаннями.

Згідно з проєктом рішення, спеціаліст по роботі з ветеранами має проводити особисті прийоми ветеранів, військовослужбовців та їхніх родин, опрацьовуватиме звернення від них, вестиме реєстр цих звернень, надаватиме гуманітарну та грошову допомогу.

Важливим напрямом роботи стане налагодження співпраці з ветеранськими громадськими організаціями, а також благодійними, волонтерськими, релігійними, міжнародними, окремими громадянами з метою залучення позабюджетних коштів для надання грошової і натуральної допомоги, сприятиме в організації та проведенні поховання воїнів і так надалі.

Нагадаємо, апарат Арцизької міськради займається створенням  якісних умов  для життя військовослужбовців та їхніх родин, ветеранського простору в громаді. Зокрема,  конкретні плани, запровадження певних інструментів  та їхня реалізація обговорюється під час апаратних нарад. Поява фахівця, який займатиметься виключно питаннями військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин – це далекоглядне рішення, адже кількість військовослужбовців, які повертатимуться з війни, постійно зростатиме.

В Арцизькій громаді працюють над створенням ветеранського простору

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram